• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çka vërejnë meshkujt gjithnjë në takim?

Vinjol

Status offline...... KÇK
ME lesh Pa lesh me vete ta kesh :D
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Pse një femer qe ka lesh ne krahe qenka e papaster?
Nese është ashtu atehere burrat qenkan per te vene kundragaz kur te kalojne afer lol
nji mashkulli rrobat e pista per momentin dhe i tolerohen
ama nji femre jo
 
Pse një femer qe ka lesh ne krahe qenka e papaster?
Nese është ashtu atehere burrat qenkan per te vene kundragaz kur te kalojne afer lol
Vinjoli ka dashur te thote se leshtoret jane qeflie, ose siç i thone labet qefleshe lol
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Do ta qepni goje ju,ta marrim vesh ca shohin ata apo do vem si dhi pylli ne takime🤣🤣🤣🤣
 

Arditi0007

THAT'S ALLL FOLKS! THE END!
Une i pata vene re çanten sa te madhe e kishte....kopje e i firme te njohur.....une e dija dhe ia thashë troç se është kopje
 
Top