• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cmendim keni mbi drogat

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Un kam mendime te mira per disa tipe dhe Te keqia per disa te tjera


Te preferuarat e mia jan hashashi dhe kokaina .

Heroina ekstazi pastiljet lsd etj per mua jan shume te demshme dhe sdua ti shikoj me sy .Jo se ato qe kam qef un sjan te demshme se dhe ato demtojne por me pak se kto qe permenda me lart .

Jepni dhe ju mendimet tuaja mbi drogen
 
Private conversations
Help Users
    Top