• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çmenduria e FaceApp/ Ja si duken politikanët tanë të rinj, vetëm Grida nuk ndryshon

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Çmenduria e FaceApp/ Ja si duken politikanët tanë të rinj, vetëm Grida nuk ndryshonKëto ditë në rrjetet sociale, nuk shohim gjë tjetër veçse fytyra të plakura, pasi aplikacioni “FaceApp” është duke bërë kërdinë.

Por, ky aplikacion jo vetëm i plak, por dhe i rinon njerëzit.
Ndaj dhe ne këtë radhë po iu sjellim se si do të ishin politikanët tanë të rinj, të cilëve rininë ua “hëngri” politika.

g.shqip
 

MrCool

Lost
Dashi je zemer o daj!

Taulant Palla po pall ngelet dhe i ri :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Grida femer me stil eshte ..edhe plak kur te jet do duket bukur.
 
Top