• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cohu se Shqiperia po ndryshon :)

Shqiperia po Ndryshon (PD) dhe Cohu (PS) dy kenge ....kolona zanore te fushatave elektorale po behen superhit ne Shqiperi :D

Sa cohesh ne mengjes mer rrugen per te dal qofte ne pune apo ne xhiro te kap veshi keto dy kenge qe degjohen nga makina ,telefona,apo dhe femije te lagjes qe ende se dine se c'eshte politika dhe i degjon tek kendojne ndonje refren te ketyre kengeve .

Kaq shume BUM po bejne keto zgjedhje elektorale sikur te ishte ndonje gare per ceshtje jete a vdekje.

Pa u nisur nga bindjet politike qe keni (duke e lene menjane politiken).........e pare kengen me syrin e kengetarit ....kush nga keto dy kenget ju pelqen?
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Une si kam degjuar asnjeren e nuk shprehem dot.
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
vej kenget se na bere urjoz ida :)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Sapo i degjova te dyja...Me shume me pelqeu ajo çohu.
Ajo e Sales nuk mu duk shume e arrire si video...Shqiperia po ndryshon, por asnje ndryshim nuk u pa ne video...
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Ah me fal se une se dija...Hyra ne youtube e ate qe gjeta ate solla...
 

K|nG

Drenica Heroic
e mo po ndryshon po si :D
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
P.s. Vazhdon te me pelqeje ajo tjetra, çohu...
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Dhe nder te tjera kur lexon komentet qe kane lene ne youtube eshte per ti vene duart kokes.
Po s'jemi njerez normal ne jo, pale duam dhe te futemi ne BE...
 
Mua me pelqen me shume kenga e partise se Sales :D...gjegjesisht kjo qe kendojne Elita 5 dhe grupi. E kam fiksim sidomos fillimin :)
 
Dhe mua kenga e PD me pelqen me shume,me pelqen momenti kur kendon Genta Ismaili .
 

Зngjεll

___________
اohu është përpunuar shumë bukur dhe si klip dhe si tekst shumë shumë e bukur dhe prania e Edit i jep vlerë kësaj kënge
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Sa cohesh ne mengjes mer rrugen per te dal qofte ne pune apo ne xhiro te kap veshi keto dy kenge qe degjohen nga makina ,telefona,apo dhe femije te lagjes qe ende se dine se c'eshte politika dhe i degjon tek kendojne ndonje refren te ketyre kengeve .[/B]
Sbesoj se keto kenge kane te bejme me politiken, jane thjeshte t'i japin pike personave qe jane ne fushate. Mua Cohu me pelqen vetem ne fillim dhe refreni kur kendojne kalamajt (plus se jam per Edi Ramen).
 

iLirjam

Antar i fv.al
Ne fakt kjo ësht në një far mynyre luft për jet apo vdekje!!!!

Per berishen mendoj se do te ishte fundi i karrjeres se nje politikani me poste te larta,,,,dhe per Ramen do te ishte po i njejti problem,,,kolltuku i kryeministris qe do ti kalonte nga hunda,,,dhe sdo te kishte me shans ta prek,,,te pakten edhe per 4 vjet tjera,,dhe te shumten kurr!!!
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
ajo e sales ..... ajo cohu me duket tamam si ato kenget qe kendojn sinan hoxha e shumica e kengetareve shqiptare , e vjedhur :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mua me pelqen cohu shume e bukur si kenge
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
kenga pd me pelqen..e jo vec se jam demokrate,po se eshte kenge qe ka melodi...dhe skam pse te degjoj vjershat e nje te psikopati,qe i duket vetja kengetar,e qe na mban fjalim te kenga..pastaj kenga cohu sikur te jep urdher..e pse????....kush jan ata???...pfff...
kenga pd me pelqen e se luan topi..:D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Cou me pelqen :D

Kenga e Pd me duket sikur e kendojne disa kalamaj :lol:
 
Redaktimi i fundit:

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Edi di te kendoj sali kanguri sdi as te flasi don perkthys kenga me edin eshte me e bukur
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL Ky komenti siper te shkaterron ndjenjat LOL
 

Lela_Dr

Donatorë
Hajt mo kenge me kaluar radhen.
 

tiesto

SKENDERBEU KAMPION
me ake kengen COHU qajne femijet kur e degjojne se tremben nga te thirurat e kafshes!
SHQIPERIA PO NDRYSHON!
 

Vvetoni

Larguar
Shqiperia po ndryshon definitivisht me e mir kenga e Pd
 
Top