• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
MOSKE : muzike interiste ne sfond ne pjesen e pare inter merr frenat e lojes ne dore dhe shenon dy here me lucio dhe pazzini . Duke vuajtur (sepse kjo është Champions League) dhe krenari me një gol vendimtar nga Mauro Zarate . Inter shenon 2-0 qe ne minute e 23 te takimit , me pas Cska barazon 2-2 , dhe ne fund shenon per fitoren e pare ne champions league , golin e tij te pare me fanellen zikalter , Mauro Zarate . Nje fitore e merituar plotesisht dhe e rendesishme per rrugen ne champions league . Pas suksesit të Bolonjës, një përsëritje në Rusi. Rezultat i madh dhe provë e madhe.

Pjesa e pare : Luan Rickardo Alvarez pas Pazzinit dhe Militos ne nje rol te ri per te si trekuartist . Fillimisht Inter lejon qe Cska te beje lojen e saj dhe te godasi me kundersulme dhe me top ate gjate , pikerisht nga nje top I gjate Milito perpak sa nuk shenon me nje gjysem rrafishat , me pas ai qe perpak sa nuk shenon eshte Joel Obi qe sot nuk ishte ne nje forme shume te mire . Goli I pare vjen nga nje goditje kendi , lucio I gjetur I vetem dhe me porten bosh ne zone e con topin ne rrjete pas dhe nje gabimi te portierit vendes . Shum pak dhe vjen goli I dyte Nagatomo mer krahun e djathte dhe me nje gjuajtje-pas sherben per Pazzinin I cili me porten bosh shenon dhe 2 me 0 . Ne minutat e fundit Cska shenon nga nje goditje perfekte denimi ku askush nuk mund te bente gje per te shmangur kete gol .

Pjesa e Dyte : Fillon me nje zevendesim Pazzini le fushen e lojes vetem pas tre minutash loje dhe hyn Zarate . Loje e dobet dhe me shume ne mbrojtje me pak raste nga ana e lojtareve zikalter por nje loje me personalitet . Shenon serish Cska me Vanger Love I cili kalon bukur ne zone Lucion dhe Nagatomon 2 me 2. Atehere kur te gjithe prisnin golin e trete te Cska-se qe po luante shum mire deri ne momentin e shenimit te golit te dyte , vjen dhe goli per interin Cambiasso jep nje top ne Hyrje te zones per Zarate I cili ul bukur topin me gjoks dhe godet forte ne cepin e majte te portes 2 me 3 . Minutat ne vazhdim flasin shume pak inter qe mbrohet mire dhe Cska qe nuk ka fuqi te shenoje golin e barazimit . Perfundon ndeshja CSKA 2 – 3 INTER , keshtu mbas suksesin ne bolonja interi I ranierit arrin fitore dhe ne champions league .//facebook.com
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

Hhahahah lol ik o ik cdo gje do shihet ne fund cke ti ktu do jemi e do ta tregoj vllai jot interin kampion :) :) e do vish vet te me thuash une do jem ktu duke te prit te thuash vet ti inter inter kampion :D
 
Top