• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çudit Sam Smith: Dua të bëhem një mami

Abisi

Staf në FV.AL
Këngëtari i famshëm Sam Smith ka zbuluar dëshirën e tij për të bërë fëmijë deri në moshën 35- vjeçare.

Këngëtari i “I Feel Love”, aktualisht 28 vjeçar, tha se bashkë me partnerin duan të krijojnë një familje së shpejti dhe të shohin fëmijët e tyre të rriten.
“Unë dua fëmijë. I dua të gjitha. Unë dua të kem fëmijë. Unë dua të jem me fëmijët dhe dua t’i shikoj ata duke u rritur dhe të jem me ta çdo ditë. Unë dua të jem një mami”, tha ai.
Këngëtari i hitit “To Die For” gjithashtu tha se do të donte një partner së pari, duke shtuar se është e vështirë të takosh njerëz në Londër.
“Unë shpresoj të gjej një të dashur, por ata nuk janë askund në asnjë vend në Londër”, tha Smith.
Duhet të kujtojmë se ai e ka shprehur hapur se është homoseksual de se tërhiqet vetëm nga meshkujt.


Top Channel
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
P... a llosh,po ky qenka e gjithe lesh. ahahahahhaha
haram i paste qimet. :p
 
Private conversations
Help Users
    Top