• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuri ne chat qe perfundon ne divorc

Endrra

VIP
Sa idiote!!Ne vend qe te shohin anen pozitive ta mgjarje. Qe do te thote, sa jane gjasat qe te dashurohen dy njerez prap si ne fillim,pa e njoft njeri tjetrin?.
Shkojne e ndahen :nxef:
 

Monique

Staf në FV.AL
Se kuptoj ose me sakte nuk jam ne gjendje te prodhoj nje mendim , pa ditur si e qysh..

Te njihesh ne chat, forum , fb apo ku di une ,eshte njesoj si ato njohjet qe ndodhin e ne jeten e reale (shkak dikush)
Me pas sigurisht duhet te kete zhvillim...se nese mbetet thjesht e tera aty (ne chat) , une s'kuptoj as si ka perfunduar ne martese...


Me i llaf tema eshte kaq e paqarte...sa s'di c'mendim te jap
 
 • Like
Reactions: Ivy

Frank

Kansas City Shuffle.
E ku qendron problemi ktu?! Kur ndahesh je mbret! Kur ndahesh je Pasha! Te ndahesh eshte edhe moda!
 

dangerous

Anëtar
Ka fakt sa të duash që njohjet në rrjetet sociale përfundojnë në dashuri të vërtetë.

Në vendet e huaja këto njohje janë në modë.
 
 • Like
Reactions: NGU

Jetmira

..........
Sot ndahen ciftet qe jane njohur ne jeten reale,e kane goxha vite bashke.
E jo me njohjet virtuale.
Jam e mendimit se nuk ka te beje njohja,por vete personat.
Kur dicka eshte e destinuar te marre fund,atehere merr fund:D
Nuk ke se cfare ti besh.
 

Xhelozi

😎😎😎
Sot ndahen ciftet qe jane njohur ne jeten reale,e kane goxha vite bashke.
E jo me njohjet virtuale.
Jam e mendimit se nuk ka te beje njohja,por vete personat.
Kur dicka eshte e destinuar te marre fund,atehere merr fund:D
Nuk ke se cfare ti besh.
Ndahen ne pleqni
Arsyeja ??
E tthon Mospershtatje karakteri !!! :lol:
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Kur nuk shkon nuk shkon , e baba me te gjet nese eshte caktuar me u nda do ndahesh.
 
Last edited:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kshu ndodh kur i fshini temat dhe i leni gjyms me gjyms, s'merret vesh per cfar po flitet :p
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Pse dashurite qe nisi :p nga realiteti kur perfundojne ,perfundojne me manifestime?!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pse dashurite qe nisi :p nga realiteti kur perfundojne ,perfundojne me manifestime?!
Kto te realitetit perfundojne ne varr....domethene kur ndahen, kercenojne dhe vrasin njeri tjetrin :p
 
 • Haha
Reactions: Ivy
Top