• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuri në karantinë/ Sheh vajzën duke kërcyer në çatinë e pallatit, i çon numrin me dron dhe aty nis..(FOTO)

Dashuri në karantinë/ Sheh vajzën duke kërcyer në çatinë e pallatit, i çon numrin me dron dhe aty nis..(FOTO)

1585598606025.png


Të biesh në dashuri gjatë karantinës. Një histori e veçante vjen nga SHBA ku dy të rinj janë dashuruar gjatë karantinës.E gjitha nisi kur Jeremy Cohen pa një vajzë duke kërcyer në tarracën e një pallati përballë. Djali shkruajti numrin e tij në një copë letër, ngriti dronin dhe ja çoj vajzës ku i kërkonte t’i shkruante. Dhe aty nisi gjithçka.

Vajza e quajtur Tori iu përgjigj pozitivisht ftesës. Të rinjtë darkuan “bashkë”, edhe pse në vetëm duke të parë njëri-tjetrin. Shihni fotot.
g.shqip
 

Comments

Uaaaa sa romantike (not) lol
Gjen gjithe psikopatet me drone e re brenda pakuptuar lol

Ti thot njeri kesaj vajzes mos i besoj atij djalit!!! lol
 
Ky pallati im ska as tarace e as ballkon.😢
Nejse, une s'jam me 18. 🙄 harrova. lol

p.s. pertej shakase: Me pelqeu shume :) Imagjino te perfundojne bashke. sa njohje interesante. Do knaqen femite kur tua tregojne. 😅😍😍
 
Top