• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuria dhe keshillat per te?!!

Benniii

Anëtar i ri
kerkojj nga ju(antaret me te rinj) qe te me tregoniii see a ju flasinn prinderit sidomos nenat e juaja qe te mos beni dashuri me vajza/djem,thon kinse jemi te rrezikuar kur bejm dashuri...nuk duhemi te mashtrohemi etj etj etj....fjale qe hyne ne njerin vesh e djalin kah tjetri....

e di qe keto keshilla jane per te miren ton,por mua me nervozojne.....Kisha dashur te dij se si reagoni ju ne keso lloj rastesh....

flm per mirkuptimin...!
 
Titulli: Dashuria dhe keshillat per te?!!

Nena apo babai ka te drejte dhe per detyre te te jap keshilla gjithe jeten ,se nxe apo s'nxe ti apo dikush tjeter kjo është pjese tjeter.
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Titulli: Dashuria dhe keshillat per te?!!

Po de shume e vertete kjo qe thu ju Me shume Respket Nga Qendrimi Bossi..
 

theaxeofpain

Playin' guitar on MTV!
Titulli: Dashuria dhe keshillat per te?!!

I degjoj cdo keshille qe me japin, sidomos mamin dhe motrat sepse jane femra vete dhe i njofin shume mire femrat. Mundohem qe ti ndjek ato keshilla, dhe deri me sot me kane vlejtur goxha.
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Dashuria dhe keshillat per te?!!

Sigurisht qe prinderit japin keshilla dhe jo vetem per dashurine....mua personalisht nuk me shqetesojne fare sepse cdo fjale dhe keshille qe na thone per te miren tone e bejne qe te "mos shkelim ne derrase te kalbur" kur thote populli.....
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Dashuria dhe keshillat per te?!!

une reagoj ne menyren me te mire...pra shume qete...i mirepres te gjitha keshillat qe me jepen nga prinderit...sepse ata vijne nga ajo rruge qe shkojme ne...
 

Benniii

Anëtar i ri
Titulli: Dashuria dhe keshillat per te?!!

une reagoj ne menyren me te mire...pra shume qete...i mirepres te gjitha keshillat qe me jepen nga prinderit...sepse ata vijne nga ajo rruge qe shkojme ne...
nuk pajtohem me ket thenjen tende ''ata vijne nga ajo rruge qe shkojme ne''...e sidomos kur flitet per dashurine....menyra se si kan dashuruar at'her n'krahasim me tani esht shum ndryshe.....dhe ata vazhdojn flasin per dashurin tone duke mos ditur se gjerat nuk jan ashtu siq duken dhe kan ndryshuar n'krahasim me më heret....
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Dashuria dhe keshillat per te?!!

prinderit mundohen te na flasin per dashurine por është e veshtire te kuptohet nga ne..........dhe shume me e veshtire reagimi i tyre kur marrin vesh një dicka rreth një dashurije .....sikur nuk ishin ato qe na dhane keshilla te tilla
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Dashuria dhe keshillat per te?!!

keshillat i pranoj por vendimet i mar vet....
fundja është jeta ime tani ...
cdo gje me rrall...
ato vendosen kur munden ose vendosi dike per to ..
zakonisht jam e bindur 100% ne ate qe bej ..e drrejt ose e gabuar.. nese jam e sigurt jam ne gjendje te perballoj cdo gje..
natyrisht ato sjan dakort me ket "karakterin" tim ..
por besoj me mir te jesh e vendosur se sa te vendosin prindrit per mu deri sa te plakem...
un nuk ndihem spektatore..un jam aktorja e jetes time..
per sa i perket dashuris...nuk i kam degjuar shum ...dmth ... e di vet se çfarë ndjej dhe kur jam gati ....jam gati
është dicka qe me perket mua... nderhyrjet nuk i kam fare qef ...
dhe NUK mund te vendosin me ke duhet te kaloj jeten time ... me te mira me te kqija duhet ta kuptijn
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Dashuria dhe keshillat per te?!!

Prinderit gjithmone japin keshilla jo vec per kete gje por per shume te tjera...Per ti degjuar i degjoj dhe i le peshtypjen qe ok kuptova,gjoja i bidnem por ne fund bej sic ma ndjen mua...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Dashuria dhe keshillat per te?!!

Po de shume e vertete kjo qe thu ju Me shume Respket Nga Qendrimi Bossi..
Kam malle per ty Qendrim Bossi, zevendes drejtor i forumitvirtual
 
kerkojj nga ju(antaret me te rinj) qe te me tregoniii see a ju flasinn prinderit sidomos nenat e juaja qe te mos beni dashuri me vajza/djem,thon kinse jemi te rrezikuar kur bejm dashuri...nuk duhemi te mashtrohemi etj etj etj....fjale qe hyne ne njerin vesh e djalin kah tjetri....

e di qe keto keshilla jane per te miren ton,por mua me nervozojne.....Kisha dashur te dij se si reagoni ju ne keso lloj rastesh....

flm per mirkuptimin...!

Beni o Beni ku jeton vella?
 
Top