• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuria dhe martesa për 2020-ën për të gjitha shenjat e horoskopit

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Sa ndikojnë parashikimet astrologjike në zgjedhjet tona rozë? Ne kemi bërë kërkimet tona për ju, për 12 muajt e ardhshëm, për 12 shenjat e horoskopit! Kush do të martohet, kush do të bjerë në dashuri dhe kush do të përjetojë momente pasionante nën çarçafë…Gjithçka është këtu!

Horoskopi i dashurisë

Gaforre mos vraponi, mos u mërzisni, kini kujdes! 2020-ta do të jetë viti juaj i dashurisë për të gjithë të lindurit e kësaj shenje. Virgjëresha mos ji një strateg i një zemre që do t’ju bra ktisë (jo pasion i jashtëzakonshëm, por ndjenja të sinqerta). Ju të lindurit e Peshores kërkoni partnerë që teknikisht ekuilibrojnë zgjedhjet në jetë dhe jo ata që bëjnë gjetje të rastësishme. Asnjë alarm: zemrat e thy era do të jenë të pakta!

Horosokopi i ndarjeve

Ujor pastro idetë e tua përpara se të marrësh vendime të mëdha. Akrep, ke një periudhe të vitit kur ndjeshmëria nuk do të jetë në nivelet e duhura. Kujdes! Demi, vera sjell këshilla dhe ndryshime për ju. Jeni gati?!

Horoskopi i dasmave

Zonja dhe zotërinj për të sjellë partnerin e tyre në altar mund të jenë një mijë arsye! Këtë duhet ta zbuloni vetë. Këtu keni propozimet e shkëlqyera për vitin e ardhshëm. Binjakët përgatisin valixhet: këtu ju ndryshoni, por me një datë të saktë. Shigjetari ju do të jeni në qendër të 12 muajve të ardhshëm të ndryshimeve totale. Ujori nuk lëviz pas Gushtit sepse harku i ndryshimit nuk do të jetë më i shkëlqyeshëm.

Horoskopi i se ksit

Luani, Luani, Luani: Saturni ju kërkon dhe ju gjen! Do të keni vit fantastik në këtë aspekt! Akrepi do të jetë shenja tjetër që do të duhet të tregojë besim për të shmangur ndikimin me një Saturn vendosmërisht kundër. Kush tjetër do të ketë të bëjë me disa kapriço të planetëve?
 

Hera

Dum Spiro Spero
Gaforre mos vraponi, mos u mërzisni, kini kujdes! 2020-ta do të jetë viti juaj i dashurisë për të gjithë të lindurit e kësaj shenje.

E di e di 😘😘😘
 

Bambi

|Lorelai |🌞 Ashtu Keshtu
Staf në FV.AL
Virgjëresha mos ji një strateg i një zemre që do t’ju bra ktisë (jo pasion i jashtëzakonshëm, por ndjenja të sinqerta)
Ndienja te sinqerta dhe zemra ne bisht(me qe jam bambi 😂)
 

Moonshine

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Nbc Snl GIF by Saturday Night Live
 
Private conversations
Help Users
    Top