• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuria e vërtetë nuk lypet!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
:)) Ndihem me shume fat,qe gjate jetes sime gjithmone e kam besuar dashurine,dhe gjithnje me ka gjetur .
Jo, te kerkosh dashuri,s`ka kuptim.
Sepse tjetri/a po se ndjeu s`ta jep dot,sado qe ne e kerkojme.
 
"tu sei il mio angelo dell'amore" - vetem dashurise te cunit tim i besoj sepse vetem ai ma njeh vertet zemren dhe e din se cfare lufte kam ber dhe do te bej deri sa tme vi ora per ta pare te lumtur ❤
 
Private conversations
Help Users
    Top