• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dashuria

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: dashuria

Njelloj esht neser permbyset bota ske ci do as dashuri e as interes o macok po fli gjum sot se neser si dihet ku ngrihesh me ndo nje maj mali a shtat pash nen tok po shpresoj mos te tregohet kaq mizore toka me ne LOL LOL
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: dashuria

Rennnnnnn haha

Gjithsesi ekziston dashuria..ekziston ne cdo lloj forme ne cdo lloj menyre tek te gjitha rracat moshat
Ekziston ne cdo vend ne cdo shtet dhe mposht cdo interes,permbys cdo mendim
Qendron ne vite te zbukuron te ben te buzeqeshesh.

Ekziston thjeshte gjej njeriun e duhur :)
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Dashuria

Normale qe egziston dashuria… por fatkeqesisht ne kte jete shpesh here mbizoteron edhe mashtrimi, interesi, xhelozia….kjo gjithnje nga te dy palet, e jo vetem ne dashuri por ne te gjithe jeten tone -- gjithcka eshte e mbeshtjelle nga nje transformim, tjetersim i njerezve qe na rrethojne.
 

Jetmira

..........
Titulli: Dashuria

dashuria me fjal dim tgjith te flasim, por kur ndjejm dhimbjen e saj ateher ndryshojn fjalet me ndjenjat.Di veq te them qe dashurit e sotshme lidhen m an te interesit
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nese beson se ekziston, ekziston :D - Nese je i zhgenjyer dhe ke deshtuar, mendon se nuk ka ekzistuar :p
 
Top