• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Debati live ne tv klan me Edi Ramen :P

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Ca po prallis ai karagjozi lunatik?
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
po tall K**** hidhja nji sy asnji pyetje te drejtperdrejte si pergjigjet

livestream e ke
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Jam akoma ne pune, prandaj pyeta. :p
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
genjeshtra re v,k
thote është me mire se me para etj etj etj
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
shikoje me vone se e ke ne youtobe
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Na update po plasi ndonje .arrlik te stilit te tij. :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Kam pas simpati per Edin..po kohen e fundit sikur e merr postin per reklam..aqe me keq si vishet si palaqo.
 
Last edited:

Vinjol

Status offline...... KÇK
po re une km bere me shume ne kti 6 sec ka bere shqiperia ne 30 vjet
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ku e doni fushen qe une kam bere me mire se te gjitha i kam bere mire

<< o shqiptaret sjane ne rregull ose ky seshte ne rregull >>
 
Top