• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dedikuar ty!

Delirium

Route 66 🚜
...kjo kohe qe shkrine ,here ne lot e here ne rreze dielli.
E ne ,nje hap e rilindim, nje tjeter e shuajme ne te djeshmen,udhtojme ne qetesine e nje universi pa muzike.
kaq thjesht ,neper hije shpirtrash qe vallzojne ne net me hene,kerkojme dashurit e merguara.

dhe si tekanjoz qe eshte, fati i endrrave dhe njehere na ka bashkuar. :))
Kur fillo plakesh i bi pishmanit 🤪
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kur fillo plakesh i bi pishmanit 🤪
une nuk behem kurre pishman. :))
por me pelqen te udhtoj neper shpirtrat e universit dhe kujtimet e jetes sime.
Te cilat i dashuroj pa perjashtim te gjitha.
 
Top