• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dekoltetë që e meritonin një Oscar

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL


Charlize Theron ishte një prej aktoreve që tërhoqi më shumë vëmendjen në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Oscar ditën e dielë. Aktorja u shfaq në tapetin e kuq me një fustan shumë elegant të Dior-it dhe me një dekolte shumë të hapur.

Por, fituesja e çmimit Oscar në vitin 2003 me interpretimin e saj në filmin “Monster” nuk ishte e vetmja që habiti me dekoltenë e saj.

Sofيa Vergara, Olivia Wilde, Brie Larson apo Jennifer Lawrence ishin disa nga aktoret e tjera që guxuan me veshje të hapura.

/ Top Channel

 

Zana1

Braveheart
Titulli: Dekoltetë që e meritonin një Oscar

Po talleni kshu apo c'fare....e c'kane per Oscar k'to dekolte pa lidhje !?
 
Top