• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

denim 1 muaj Adi_el

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Adi_el 1 muaj denim per debat dhe ngacmime ne #stafi me Aop ajo_pa_net
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

Jam Shum Dakort Sepse Dhe Un Isha On Kur Ndodhi.

¤¤¤|20:44|¤ <+BjOnDi> !k Adi_el ?
¤¤¤|20:44|¤ * Adi_el was kicked by Stafi (? (BjOnDi))
¤¤¤|20:44|¤ <+Adi_el> BjOnDi
¤¤¤|20:44|¤ <+Adi_el> ca ke re
¤¤¤|20:44|¤ <+Adi_el> ?
¤¤¤|20:44|¤ <+BjOnDi> boll
¤¤¤|20:44|¤ <+BjOnDi> pra
¤¤¤|20:44|¤ <+Adi_el> pse re ca po ban
¤¤¤|20:44|¤ <+BjOnDi> derr derr
¤¤¤|20:44|¤ <+Adi_el> baj?
¤¤¤|20:44|¤ <+Adi_el> pse re a ndalu me fol ketu
¤¤¤|20:44|¤ <+Adi_el> ?
¤¤¤|20:44|¤ <+BjOnDi> ka prv
¤¤¤|20:44|¤ <+BjOnDi> me u zon


Un E Lajmrova, Por Ai Vazhdoi Prap.
 

WxP

Tech
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

Ca o kjo e heqme kshu me kot fare pa pik logsesh ?
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

[20:39:34] * ajo-pa-net Ika UnA ... Bye All EdHe ChAt Te KeNdeShEm Ne VaZhDim ) !!!
[20:39:43] <Adi_el> ajo-pa-net prit me ta marrim vesh
[20:40:03] <MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]> Adi_el: e ke mo sallen e internetit?
[20:40:16] <ajo-pa-net> Adi_el qafen ti
[20:40:19] <Adi_el> kam ca dush ti
[20:40:20] <Adi_el> kush je
[20:40:20] <Adi_el> ?
[20:40:23] * Adi_el slaps ajo-pa-net YoO HoO
[20:40:29] <Adi_el> cke me qe me mallkon
[20:40:30] <Adi_el> ?
[20:40:53] * Joins: laurena (laurena@WwW.Ballkani.NeT)
[20:40:53] * Stafi sets mode: +v laurena
[20:40:56] <MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]>
[20:40:57] * ajo-pa-net le targen byeeee byeeee papunsa
[20:40:58] <MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]> o sta tregoj
[20:41:06] <MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]> ajo-pa-net: un ne pune jom.
[20:41:07] <Adi_el> he
[20:41:13] <Adi_el> ajo-pa-net
[20:41:16] <Adi_el> kur ban edhe ti si puntore
[20:41:18] <Adi_el> do vras veten une
[20:41:19] <ajo-pa-net> MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr] pervec neve dy
[20:41:24] <MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]>
[20:41:26] <Adi_el> ti punon turni tjrete une punoj turni pare
[20:41] <Adi_el>
[20:41:33] <Adi_el> trete*
[20:41:55] <ajo-pa-net> Adi_el jo ti
[20:42:02] <laurena> Guten Ababend
[20:42:05] <ajo-pa-net> ti je turni thashethemeve
[20:42:06] <ajo-pa-net> dmth
[20:42:09] <Adi_el> hahahahahaha
[20:42:11] <ajo-pa-net> 24 m2 24
[20:42:14] <Adi_el> ajo-pa-net te pakten bajm nje pune
[20:42:16] <Adi_el> po ti ca pune ben
[20:42:20] <Adi_el> spo e them ketu se marr ban
[20:42:21] <Adi_el>
[20:42:25] <Adi_el> o MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]
[20:42:26] <Adi_el> kush je
[20:42:28] <Adi_el> ?
[20:42:28] <ajo-pa-net> Adi_el
[20:42:30] <ajo-pa-net> cfar
[20:42:32] <ajo-pa-net> cfar
[20:42:33] <MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]> sdu me me ta thon
[20:42:33] <Adi_el> hic
[20:42:33] <ajo-pa-net> ?
[20:42:37] <MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]> mjep 200$ ta them
[20:42:37] <Adi_el> MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]
[20:42:38] <Adi_el> he pra
[20:42:39] <Adi_el> hahaha
[20:42:40] <Adi_el> kaq pak re
[20:42:41] <Adi_el> ?
[20:42:48] <Adi_el> 500 po deshe
[20:42:52] <ajo-pa-net> Adi_el kujdesss sepse je shume njeri i deshtuar
[20:42:58] * Parts: ajo-pa-net (labja@calvin.tiamo) (parting...)
[20:43:00] <Adi_el> hahahahahahaha
[20:43:06] <Adi_el> kur jam une deshtum
[20:43:09] <Adi_el> ca i bi te jet kjo
[20:43:09] <Adi_el> ?
[20:43:38] * Joins: ajo-pa-net (labja@calvin.tiamo)
[20:43:38] * Stafi sets mode: +v ajo-pa-net
[20:43:40] <ajo-pa-net> Adi_el
[20:43:43] <Adi_el> erdhe
[20:43:44] <Adi_el> zemra
[20:43:45] <ajo-pa-net> as mos guxo me
[20:43:46] <Adi_el> pucccc
[20:43:46] <ajo-pa-net> me mua
[20:43:49] <Adi_el> pse me
[20:43:50] <Adi_el> ?
[20:43:54] <ajo-pa-net> zemra thuj shoqeve te tuja ti
[20:43:55] <Adi_el> mos ik rri edhe cik
[20:43:56] <Adi_el>
[20:43:57] <MiSsInG-[Nje-Gje-Te-Marr]> jo 200 du
[20:43:59] <Adi_el> edhe ty shiqe te kam
[20:44:01] <Adi_el> hahahahaha
[20:44:02] <Adi_el> shoqe
[20:44:03] <Adi_el> *
[20:44:06] <ajo-pa-net> Adi_el kujdess pra
[20:44:08] <Adi_el> o yllllllllllllllllllllllllllllllll
[20:44:11] <Adi_el> o drit
[20:44:14] <BjOnDi> boll
[20:44:16] <BjOnDi> tani
[20:44:18] <ajo-pa-net> Adi_el me tipa si ty as rruges nuk pershendes
[20:44:18] * Quits: aLiSa^ShKoDrAnE (Kismet@Chat-CA23E5D4.aztw.cable.virginmedia.com) (Mirupafshim!)
[20:47:37] <Adi_el>
[20:47:46] <Adi_el>
[20:48:01] <MiSsInG-[PE-I-MARR]> Tao_Tao: ta sjell i makine me bateri me u rrujt mer
[20:48:01] <MiSsInG-[PE-I-MARR]> :S
[20:48:06] <MiSsInG-[PE-I-MARR]> Adi_el: me rob shpie po
[20:48:06] <Adi_el> hahahahaha
[20:48:06] <MiSsInG-[PE-I-MARR]> :S
[20:48:20] <Adi_el> he re
[20:48:20] <Adi_el> ?
[20:48:35] <Adi_el> po me dridhen gishtat me zor shkruaj
[20:48:37] * MiSsInG-[PE-I-MARR] is now known as DaRk^aTtaCt
[20:48:38] <DaRk^aTtaCt>
[20:48:41] * Quits: ajo-pa-net (labja@calvin.tiamo) (Mirupafshim!)

Seshte hera e pare qe ndodh me aop Ajo_pa_net, meqe ti kerkon sqarim do ti kerkohet edhe aop-it te flas, pasi eshte edhe e drejta e saj te shprehet.
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

..........
 
Redaktimi i fundit:

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

kur ka deshire ajo me ba shaka ben e spyt e kur ka nerva ajo sduhet me e shqetsu as me fol hic dhe ankohet pse me flasim e me ngacmojne ncncncnc .....
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

kur ka deshire ajo me ba shaka ben e spyt e kur ka nerva ajo sduhet me e shqetsu as me fol hic dhe ankohet pse me flasim e me ngacmojne ncncncnc .....
Mbreti, nuk jemi ketu per te komentuar sjelljet e aop-ve, por per te mare vendime. Nese keni pakenaqsi per sjelljet reciproke te aop-ve (ne ket rast ajo_pa_net) mbani qendrim te drejtperdrejte. Mund te flasim ne #stafi dhe #sop gjithmone,jemi on pjesen me te madhe te dites. Sjellja e aop-ve eshte gjeja me banale per te cilen duhet te kujdesemi, pasi mendoj se ket problem e kemi evituar qe ne seleksionimin dhe shtimin e tyre.

P.s i lini ncncncnc-te pas komenteve, PO JU A PERSERIS JEMI ZGJEDHUR PER VENDIME JO PER KOMENTE. NESE SHIFNI DICKA TE PAQENDRUESHME FLISNI ME HAPUR DHE DREJTPERDREJTE.
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

Skemi pse me e ba si tregu cam i dashur koleg un ate qe kam pare kam then dhe nuk hiqet dikush per debate prandaje kshu e mendova un edhe ndoshta jam gabim.... ;)
 

WxP

Tech
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

me veco pak logset ku te duket ty se ka ofendu adi_el... e une sjam sh i qart/
 

WxP

Tech
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

Qe kur keni fillu me marr masa te tilla re ku ka ofendime ktume ca jan kto heqje kshu????????? Mu me duket pa pik llogjike!!!!!! Si e justifikon ti ket veprim ?? Une e shof si abizim.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

Qe kur keni fillu me marr masa te tilla re ku ka ofendime ktume ca jan kto heqje kshu????????? Mu me duket pa pik llogjike!!!!!! Si e justifikon ti ket veprim ?? Une e shof si abizim.
WxP,
Kam veprur duke gjykuar ironizimin qe i behet 1 femre per punet e turnit te 3-te, kam gjykuar edhe mbi situata te tjera te ngjashme, por me shume kam gjykuar ne parim. Kam gabuar ne memon e shkurter qe i kam cuar Adit, per kete i kerkova ndjese, nuk kam as1 arsye personale apo te qellimshme, jo me Adin te cilin nuk e njof sot, dhe per me teper kam biseduar me ty per rikthimin e tij, por me ASNJE. Besoj se per kete edhe jam zgjedhur dhe respektohem. Nuk kam bere asnjehere diferencime, duke nisur nga vetja ime si aleksus , Nese dikush ka perfituar prej kesaj situate, une kerkoj ndjese por abuzim kursesi jo. Sjam nga ata qe abuzoj, jo me shoket e mi por me as1.
 

WxP

Tech
Titulli: denim 1 muaj Adi_el

Mire mire shtoje :)
 
Top