• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Denohet Adler Ose Shkodrani_Gjermani 1 muaj Per Fjalor Te Pakendshem Ne Main!!

PiRaTi

Antar Aktiv
[21:06] -ChanServ- Shkodrani_Gjermani deleted from #shqiperia access list.
[21:06] -ChanServ- Shkodrani_Gjermani deleted from #ndihme access list.
[21:06] -ChanServ- Shkodrani_Gjermani deleted from #stafi access list.
[21:08] -MemoServ- Memo sent to Adler.


Per kete fjalor ne main ne gjuhen gjermane:

[18:25] <@Adler> du arschloch

dhe

[18:27] <@Adler> Niessa`: fick dich dannnnnnnn
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Titulli: Denohet Adler Ose Shkodrani_Gjermani 1 muaj Per Fjalor Te Pakendshem Ne Main

Mos ti jepet me aksesi ketij !
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Denohet Adler Ose Shkodrani_Gjermani 1 muaj Per Fjalor Te Pakendshem Ne Main

[01:02] -ChanServ- Shkodrani_Gjermani added to #shqiperia access list at level 5.
[01:02] -ChanServ- Shkodrani_Gjermani added to #ndihme access list at level 5.
[01:02] -ChanServ- Shkodrani_Gjermani added to #stafi access list at level 3.

Rishtohet Shkodrani_Gjermani access ngaqe i mbaroi denimi dhe u paralajmeru qe sdo kete falje nqs do kete here te dyte!
 
Top