• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Denohet Anisa per kick ban pa arsye

Kadafi

Founder #Shqiperia
Edhe memot i ka te limituara keshtuqe nuk arrita ta informoj. Nese habitet per denimin mund tja shpjegojn koleget ne rast se nuk ndodhem une.

[14:34] -MemoServ- anisa currently has too many memos and cannot receive more.

[14:33] * kLaJdi{LaRg} was kicked by Anisa ([¤° puccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc ! [¤° kLaJdi §©®ىقT °¤] Kick Nr 15°«؛)
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Anisa per kick ban pa arsye

Denim 1 jave nuk ka dhe sa per info Anisa esht shum her qe po i jepet nje mundesi qe te reflektoje un mendoje qe te shkoje denimi i saje minimumi nje muaj ....

Mbreti
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Denohet Anisa per kick ban pa arsye

Mesa di une kto te 2 jane shoke e shoqe bashke kshuqe zakonisht ja kerkon edhe vet ai qe me bej 1 kick me te puthme....por meqe u denu me duket i drejte te rri 1 jave e jo me shume sepse kick/kill/akill/gline per gallate edhe ndodhin ngaiher midis stafit,kolegve,te njohurve,miqve etj etj....
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha🔥
Titulli: Denohet Anisa per kick ban pa arsye

nuk me duekt normale te denohet per nje shaka te gjithe bejem shaka me njeri tjetrin e nuk ka pse ti hiqet aop e te denohet .
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Denohet Anisa per kick ban pa arsye

Nuk jam tipi që dënoj dikë vetëm se bëri kick/ban, por dënimi i kësaj ka ardhur si pasojë e sjelljeve të ripërsëritura jo konform rregullores së stafit Albnetëork & Fajtori. ثshtë e njohur për veprimet e saj kontraverse dhe i është vënë në dijeni diçka e tillë por mesa duket nuk ka pasur fidbek nga ana e saj. Për sa më sipër theksoj faktin se ajo gjithmon mer përsipër ti heqi banin personave që janë në dënim dhe të "identifikuar" nga stafi jonë si "Floodist" dhe jo më larg se para 1 apo 2 javësh pati një konflikt me një pjestar të stafit tonë në lidhje me këtë temë. Jam i qetë për dënimin e aop-es duke marrë parasysh të gjithë ngjarjet që kanë pasur si protagoniste atë. Gjithashtu pasi ja komunikova dënimin ajo vet e pohoji se një gjë të tillë e bënte vazhdimisht dhe asnjë nga Sop-at e tjerë nuk i kishin bërë vërejtje . Mendoj se shakat e tilla mirë do ishte mos tu toleronin në dhomën #Shqipëria
P.S nuk dua të jem paragjykues, por mendoj seriozisht se paswordin e saj mund ta ketë dhe dikush tjetër, gjithsesi kjo mbetet për tu vërtetuar dhe si rrjedhojë është vetëm një hipotezë e mundshme.
 
Redaktimi i fundit:

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Anisa per kick ban pa arsye

Te gjithe sop i kam shpernda lokset e fjalet ofenduse qe nje femen sduhet ti perdor jo femen po asnje nga pjestaret e stafit sduhet te kete ate lloj fjalori duke u nis nga kjo gje dhe shum gjera te tjera un mendoje qe me ndihme e Timi te shikoje identifikimin e saje nga shelli sepse une jam shum i bindur qe kjo ka dhen pass dhe klajdit dhe kjo gje duhet pare seriozisht sepse keta jan fllodista dhe nje gje e tille nuk esht e denje per stafin tone sepse ul reputacionin tone Si staf

Me Rrespekt Mbreti
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Denohet Anisa per kick ban pa arsye

verifikova qe vec ip gjermanije perdor nickun Anisa sa per te tjerat vendosni vet ju :) ...
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Denohet Anisa per kick ban pa arsye

Mos ngrejm pista te tjera kot me kot, denimi te zbatohet sepse vertet eshte problem kjo puna KB ne main.... duhet te jemi me te vemendshem dhe me korekt me rregulloren se marin krah te tjeret.... DENIM ME VEND per mendimin tim.!

Respekte Cuna & Goca :* :zjarr:
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Denohet Anisa per kick ban pa arsye

Hiqet permanent Anisa. Arsyjet jane:
Sjellje jo e denje si Aope, kur po i flisja qe sduhet tu sillte ne ate menyr me vuri ne injorim. Pasi i thash kujdes se cfar flet e kujdes sjelljen me akuzoi duke me thene e din ku me djeg mua qe kapem me ate. Dikur me thonte qe si japim akses sepse eshte kosovare kurse sot me akuzoi qe sillem kshu pse sme ka dhene msn :). Pasi u hoq nga Aop i futi nje te shajtme si ne kohen kur ishte nen denim....
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Anisa per kick ban pa arsye

Ja dhe njera e nxorri koken ashtu sic beri dhe me mua sikur gjasme ja kerkova msn te lumt Timi ........
 
Top