• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Denohet AOP AL3XI me 3 jave heqje aksesi

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Per tre KB te njepasnjeshme pa arsye te forta, per sjellje te dobet me userat , 3 jave denim.

[18:36:34] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ <shtaza> Xhomlliku Jo Se Iku Al3x Me Punu Pak Beton
[18:36:35] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ <shtaza> Hahahahahahahahahahahhaa
[18:36:35] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ <kLaJdi> Xhomlliku Jo Mer Fol..
[18:36:38] <+BjOnDi> -» Tina-ks Hyri Ne Kanalin #Shqiperia [Tiranachat@7BD987C7.1AC14E1B.84C4D89C.IP]
[18:36:38] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ <AL3XI> !op
[18:36:38] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ * Shqiperia Sets Mode: +o AL3XI
[18:36:38] <+BjOnDi> -» Finnebassen Hyri Ne Kanalin #Shqiperia [tirona@C6628F6.A1287495.F2B0CD48.IP]
[18:36:38] <+BjOnDi> -» Cuni-erotik U Perdhunua Nga Serveri. [Ping Timeout]
[18:36:38] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ * AL3XI Sets Mode: -b Mir!*@*
[18:36:38] <+BjOnDi> -» BiznesmenPaguan U Perdhunua Nga Serveri. [Mirupafshim!]
[18:36:39] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ <Xhomlliku> Ok
[18:36:40] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ <Xhomlliku> Hahahahahaha
[18:36:41] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ <pogradecchat1975> Te Ta Ngul
[18:36:42] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ <+FUNDI_I_NJE_DASHURIE> Anisa Rri O Gey Rri
[18:36:44] <+BjOnDi> -» Brunilda U Perdhunua Nga Serveri. [Client Exited]
[18:36:45] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ * AL3XI Sets Mode: +b *!*@Chat-582478CA.anonymous.at.anonine.com
[18:36:47] <+BjOnDi> [¤BAN Për Nickun¤]: Shtaza
[18:36:48] <+BjOnDi> -» Shtaza U Be Kick Nga AL3XI - [Jashte Se E Teprove..!! || AL3XI §c®î‏t||]
[18:36:50] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:19|¤ <+Anisa> Ooooooooooo Duuuuuuuuuuuuu Lessssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
[18:36:54] <+BjOnDi> -» Denis_belgium U Perdhunua Nga Serveri. [Client Exited]
[18:36:55] <+BjOnDi> -» B-boy-tr U Perdhunua Nga Serveri. [Mirupafshim!]
[18:36:56] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:20|¤ <Xhomlliku> AL3XI Beton Punon ?
[18:36:56] <AL3XI> po un i bera
[18:36:57] <+BjOnDi> -» ***ywettrannyholeopen4xxl Hyri Ne Kanalin #Shqiperia [Tiranachat@14336462.EBAD22D2.BC4FFA93.IP]
[18:36:57] <AL3XI> e pranoj
[18:37:00] <+BjOnDi> ¤¤¤|17:20|¤ * AL3XI Sets Mode: +b *!*@Chat-CE2C9BFF.mibbit.com
[18:37:01] <+BjOnDi> [¤BAN Për Nickun¤]: Tos-Nano Xhomlliku
[18:37:02] <+BjOnDi> -» Xhomlliku U Be Kick Nga AL3XI - [Jashte Se E Teprove..!! || AL3XI §c®î‏t||]
[18:37:07] <AL3XI> BjOnDi
[18:37:09] <AL3XI> mhjaftojn
[18:37:11] <AL3XI> un i bera
[18:37:11] <12@aleksus> BjOnDi
[18:37:13] <AL3XI> 3 kb
[18:37:20] <12@aleksus> te lutem...
[18:37:20] <AL3XI> nuk po e mohoj
[18:37:24] <12@aleksus> mjafton
[18:37:27] * +BjOnDi 0kne #ndihme
[18:28:20] * @AL3XI [==--== XHomlliku ==--==] me cfare mund tju ndihmoj??!!
[18:28:26] <+XHomlliku> pse mora ban
[18:28:29] <+XHomlliku> kete dua te di
[18:28:31] <@AL3XI> ofendime
[18:28:37] <+XHomlliku> ku esht ofendimi
[18:28:37] <@AL3XI> njihemi gje qe me flet ?
[18:28:38] <+XHomlliku> ?
[18:28:40] <+XHomlliku> ?
[18:28:42] <+XHomlliku> ku esht ofendimi
[18:28:48] <@AL3XI> njihemi gje qe me flet pra
[18:28:49] <@AL3XI> ?
[18:28:58] <+XHomlliku> nuk me njeh ti
[18:29:10] <@AL3XI> sme intereson fare
[18:29:11] <+XHomlliku> ku esht ofendimi
[18:29:12] <@AL3XI> part
[18:29:15] <+XHomlliku> ska rednesi a njihemi
[18:29:18] <+XHomlliku> jo ska part
[18:29:23] <+XHomlliku> pa marre pergjigje une
[18:29:25] <+XHomlliku> pse ban
[18:29:28] <@AL3XI> !kb XHomlliku 5 min ban edhe leri kunjat me mua
[18:29:28] * Ndihme sets mode: +b *!*@Chat-CE2C9BFF.mibbit.com
[18:29:28] * XHomlliku was kicked by Ndihme (5 min ban edhe leri kunjat me mua (AL3XI))
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Denohet AOP AL3XI me 3 jave heqje aksesi

Denimi Perfundoi , i rrikthehet aksesi Aop-it AL3XI
 
Top