• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Denohet Demi_uk 4jave

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
05:32] -ChanServ- [xhenson] deleted from #shqiperia access list.
[05:33] -ChanServ- [xhenson] deleted from #stafi access list.
[05:33] -ChanServ- [xhenson] deleted from #ndihme access list.5:35]

[05:28] * Stafi sets mode: +ao Snow Snow
[05:28] <@Snow> DEMI_UK
[05:28] <+DEMI_UK> po
[05:28] <@Snow> jeaop
[05:28] <@Snow> je aop ti
[05:28] <+DEMI_UK> po
[05:28] <+DEMI_UK> jam
[05:28] <@Snow> je on
[05:28] <@Snow> per main
[05:28] <+DEMI_UK> po
[05:28] <+DEMI_UK> goce
[05:28] <+DEMI_UK> ngjo
[05:28] <+DEMI_UK> ktu
[05:28] <@Snow> po per ndihmen
[05:28] <+DEMI_UK> mos te njifja
[05:29] <@Snow> kush te tha
[05:29] <+DEMI_UK> ip
[05:29] <@Snow> qe sjepet plus
[05:29] <+DEMI_UK> te jepja
[05:29] <+DEMI_UK> ndihme
[05:29] <+DEMI_UK> kshu
[05:29] <+DEMI_UK> qe
[05:29] <+DEMI_UK> sjam fillestar
[05:29] <@Snow> DEMI_UK
[05:29] <+DEMI_UK> kam 8
[05:29] <+DEMI_UK> vjet
[05:29] <@Snow> po ke kater
[05:29] <+DEMI_UK> chat
[05:29] <@Snow> veta
[05:29] <@Snow> ne ndihma
[05:29] <@Snow> pse sjepplus
[05:29] <@Snow> pse nuk i pyet
[05:29] <@Snow> leneip
[[05:29] <+DEMI_UK> 4
[05:29] <+DEMI_UK> ku
[05:29] <+DEMI_UK> ?
[05:29] <+DEMI_UK> WxP
[05:29] <+DEMI_UK> e qua
[05:29] <+DEMI_UK> per ndihme
[05:29] <+DEMI_UK> etje
[05:29] <+DEMI_UK> un
[05:29] <+DEMI_UK> ato
[05:29] <+DEMI_UK> qe marin ban
[05:29] <@Snow> oo
[05:29] <+DEMI_UK> e ju hiqet
[05:29] <+DEMI_UK> ban
[05:29] <@Snow> leni mencurit
[05:29] <@Snow> andin
[05:30] <+DEMI_UK> ka ato
[05:30] <@Snow> simba
[05:30] <+DEMI_UK> qe jan ven
[05:30] <@Snow> djal
[05:30] <@Snow> perdjal
[05:30] <+DEMI_UK> smerem
[05:30] <+DEMI_UK> me ta
[05:30] <+DEMI_UK> po
[05:30] <+DEMI_UK> mire
[05:30] <+DEMI_UK> ishe
[05:30] <+DEMI_UK> on
[05:30] <+DEMI_UK> ti
[05:30] <+DEMI_UK> pe kush
[05:30] <+DEMI_UK> dha ndihme
[05:30] <+DEMI_UK> apo
[05:30] <+DEMI_UK> kush
[05:30] <+DEMI_UK> hoqi
[05:30] <@Snow> ore
[05:30] <+DEMI_UK> ban
[05:30] <@Snow> djal
[05:30] <+DEMI_UK> ke shqiperia
[05:30] <@Snow> kam nje ore
[05:30] <+DEMI_UK> ?
[05:30] <@Snow> ke ndihma
[05:30] <@Snow> ti je on
[05:30] <@Snow> ben lloqe
[05:30] <@Snow> kavaje ne main
[05:30] <@Snow> dhe ndihme
[05:30] <+DEMI_UK> o
[05:30] <@Snow> nuk jep
[05:30] <+DEMI_UK> ti
[05:30] <@Snow> po
[05:30] <+DEMI_UK> avash
[05:30] <+DEMI_UK> se sje
[05:30] <+DEMI_UK> tu fol
[05:30] <+DEMI_UK> me kollovar
[05:30] <+DEMI_UK> po te them
[05:30] <+war> o zoti modh dhe stafi ka fillu tu fol si flodista 1 fjaleper cdo rresht :)
[05:30] <+DEMI_UK> e sqaroi
[05:31] * +war cmu desh qe hyna se mzuni koka :p
[05:31] <+DEMI_UK> qe kur
[05:31] <@Snow> DEMI_UK
[05:31] <+DEMI_UK> nuk ve
[05:31] <+DEMI_UK> ban
[05:31] <+DEMI_UK> un
[05:31] <@Snow> kalon denim
[05:31] <@Snow> 4 jave
[05:31] <+DEMI_UK> Snow
[05:31] <+DEMI_UK> un
[05:31] <+DEMI_UK> 4
[05:31] <+DEMI_UK> jav
[05:31] <+DEMI_UK> ?
[05:31] <+DEMI_UK> Snow
[05:32] <+DEMI_UK> war
[05:32] <+war> po
[05:32] <+DEMI_UK> ca qe ajo fjali
[05:32] <+war> kush fjali ?
[05:32] <+DEMI_UK> un kshu shkruaj perher
[05:32] <+DEMI_UK> ca lidhje
[05:32] <+DEMI_UK> ka flodisti
[05:32] <+DEMI_UK> kte mes
[05:33] <+DEMI_UK> ke saul
[05:33] <+DEMI_UK> as staf
[05:33] <+DEMI_UK> asigjo
[05:33] <+DEMI_UK> skam qen
[05:33] <+DEMI_UK> me nick
[05:33] <+DEMI_UK> Njonii
[05:33] <+DEMI_UK> anej
[05:33] <+DEMI_UK> kam nejt
[05:33] <+DEMI_UK> kshu shkruj
[05:33] <+war> po kjo pytja jote ca lidhje kishte se kuptova
[05:33] <+DEMI_UK> xhenson
[05:33] <+DEMI_UK> jam
[05:33] <+war> un menimin tim thash
[05:33] <+DEMI_UK> sjam fillestar
[05:33] <+DEMI_UK> chati
[05:33] <+war> nuk shava asnje :)
[05:33] <+DEMI_UK> kshu shkruj
[05:33] <+DEMI_UK> po leni budalliqet
[05:33] <+war> athere
[05:33] <+DEMI_UK> ja
[05:33] <+DEMI_UK> te
[05:33] <+war> sdo shpreh mendimin un ?
[05:33] <+DEMI_UK> hy denim 4
[05:33] <+DEMI_UK> jave
[05:33] <+DEMI_UK> sa tha
[05:33] <+DEMI_UK> kjo
[05:33] <+DEMI_UK> ene shife
[05:33] <+DEMI_UK> prap
[05:33] <+DEMI_UK> neser
05:33] <+DEMI_UK> neser
[05:33] <+DEMI_UK> e mar
[05:33] <+DEMI_UK> aop
[05:33] <+war> DEMI_UK
[05:33] <@Snow> DEMI_UK
[05:33] <@Snow> part
[05:33] <+war> si leni budalliqet ?
[05:33] <+DEMI_UK> Snow
[05:34] <@Snow> pas kater javesh mer acc
[05:34] <+DEMI_UK> ngjo
[05:34] <+DEMI_UK> ktu
[05:34] <+DEMI_UK> moj
[05:34] <+DEMI_UK> ti goce
[05:34] <+DEMI_UK> se me aop
[05:34] <@Snow> po
[05:34] <+DEMI_UK> ziheni
[05:34] <+DEMI_UK> perher
[05:34] <+DEMI_UK> o arsye
[05:34] <+DEMI_UK> shume dobet
[05:34] <+DEMI_UK> kjo
[05:34] <@Snow> arsya
[05:34] <+DEMI_UK> qe bo
[05:34] <+DEMI_UK> ti
[05:34] <@Snow> je on
[05:34] <@Snow> dhe len userat
[05:34] <@Snow> ne ndihma
[05:34] <+DEMI_UK> cilt
[05:34] <@Snow> pra
[05:34] <+DEMI_UK> usra
[05:34] <@Snow> userat
[05:34] <+DEMI_UK> moj
[05:34] <+DEMI_UK> a mer
[05:34] <+DEMI_UK> vesh
[05:34] <@Snow> andi tr simba djal per djale
[05:34] <+DEMI_UK> kte te sqarova
[05:34] <@Snow> 3
[05:34] <@Snow> dhe un kater
[05:34] <+DEMI_UK> ty njoh
[05:34] <+DEMI_UK> ip
[05:34] <@Snow> pomir
[05:34] <+DEMI_UK> ate
[05:34] <+DEMI_UK> djale
[05:34] <@Snow> muame njojte
[05:34] <+DEMI_UK> o mor
[05:34] <+DEMI_UK> tjeter
[05:34] <@Snow> tetjeret
[05:34] <+DEMI_UK> kush
[05:34] <+DEMI_UK> me te
[05:34] <+DEMI_UK> arsya
[05:34] <+DEMI_UK> tyre
[05:35] <@Snow> DEMI_UK
[05:35] <+DEMI_UK> qe se kan nxjerr
[05:35] <@Snow> pra
[05:35] <@Snow> u denove
[05:35] <@Snow> javet
[05:35] <@Snow> i more
[05:35] <@Snow> arsyen
[05:35] <+DEMI_UK> ok
[05:35] <@Snow> popart
[05:35] <+DEMI_UK> ok
[05:35] <@Snow> :D
[05:35] <+DEMI_UK> Snow ishalla jena shnosh per 4 jave
[05:35] * Stafi sets mode: +o Snow
[05:35] -Stafi:#stafi- OP command used for Snow by Snow
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Pe: Denohet Demi_uk 4jave

Ky Aop eshte nen denim e tani nuk mer me akses. Ju lutem mos e shtoni as vop. Lexoni logset me poshte:
[17:02] <+[xhenson]> iher
[17:02] <+ajo-pa-net> ahahahhahhahha
[17:02] <+[xhenson]> ate buceee
03[17:02] * aktiv-tani is now known as aktiv-a
03[17:02] * Hy2RoGeN is now known as Black_RideR
[17:02] <+[xhenson]> ahahahahahah
[17:02] <+ajo-pa-net> me henkshi oqet
02[17:02] * sono_passivo (javauser@43B75691.92CABE93.2FEB67F0.IP) Quit (Connection reset by peer)
02[17:02] * kamarjeri_24 (javauser@7FD887A2.6DD9E5ED.8792D33B.IP) Quit (Client exited)
[17:02] <Shkodrane4ever> :-|
[17:02] <+ajo-pa-net> :p
[17:02] <Shkodrane4ever> :-|
03[17:02] * R3anNa is now known as Alb39972
[17:02] <+[xhenson]> Shkodrane4ever jo ahahahaa
[17:02] <ELIN> <Anonyme KUSH JE TI ME
[17:02] <@Anonyme> fjalorin ne main
06[17:02] * @Black_RideR :O
02[17:02] * DoCtOrI (Tiranachat@DFCAE27F.354DA25C.F2B0CD48.IP) Quit (Ping timeout)
[17:02] <@Anonyme> [xhenson]
[17:02] <ELIN> SHUSHKE QE ME THUAJ MUA RRI MIR
06[17:02] * @Paris-Boy Kaloni mir ne vazhdime tao tao
06[17:02] * +ajo-pa-net perqafon ShKoDRaN_PuRo
03[17:03] * master-boy (Rean@841A6C04.5FB82FD4.B6E49768.IP) has joined #Shqiperia
[17:03] <+[xhenson]> yo Anonyme
[17:03] <@Anonyme> ee
[17:03] <Shkodrane4ever> <[xhenson]> kujdes fjalorin ti
02[17:03] * @Paris-Boy (Paris@Chat-C62A35C9.rev.sfr.net) Quit (Mirupafshim!)
[17:03] <Alb19197> dua te <censored> shkodranen
[17:03] <+ajo-pa-net> Anonyme ajo fjal
[17:03] <Shkodrane4ever> <ajo-pa-net> :p kujdes fjalorin ne ti
[17:03] <+[xhenson]> Shkodrane4ever pse ca thash
[17:03] <+ajo-pa-net> seshte ashtu si mendoni
[17:03] <+[xhenson]> ahahaha ajo-pa-net
[17:03] <+[xhenson]> per fjalen buccee
[17:03] <+[xhenson]> e kan
[17:03] <Shkodrane4ever> <Alb19197> <censored>
[17:03] <+[xhenson]> dmth
03[17:03] * cicipoku (Tiranachat@ADA78D9D.2A388C97.AABA969F.IP) has joined #Shqiperia
02[17:03] * TIP__TIPIK (javauser@B2F40EAB.FB67484D.BC4FFA93.IP) Quit (Connection reset by peer)
[17:03] <+[xhenson]> goje
[17:03] <+[xhenson]> more
[17:03] <+ajo-pa-net> e mendojn ndryshe
03[17:03] * Anonyme sets mode: +b [xhenson]!*@*
06[17:03] * FABIO_1 slaps Blerta around a bit with a large trout
[17:03] <+ajo-pa-net> @
03[17:03] * Anonyme sets mode: -b FeLiKs!*@*
03[17:03] * Adi_el (Juventus@51FAA8D9.354DA25C.F2B0CD48.IP) has joined #Shqiperia
[17:03] <+EMILJO_Knokke> ajo-pa-net Los Rebujitos - Un Bonito Final - YouTube
[17:03] <+[xhenson]> eu
[17:03] <master-boy> YouTube Los Rebujitos - Un Bonito Final «Rean-§©RipT»
[17:03] <Prometeu> YouTube Los Rebujitos - Un Bonito Final «Rean-§©RipT»
03[17:03] * Anonyme sets mode: -v [xhenson]
03[17:03] * Alb39972 is now known as R3anNa
03[17:03] * Shqiperia sets mode: +v [xhenson]
05[17:03] -Shqiperia:#Shqiperia- VOICE command used for [xhenson] by [xhenson].
02[17:03] * hot_father (Fv.Chat@3486A074.A0827EEE.F167E489.IP) Quit (Client exited)
[17:03] <+[xhenson]> Anonyme ca ke
06[17:03] * Adi_el hi all
03[17:04] * babi-per-muhabet35 (babi-per-m@4B572ABD.CC415256.EBCCE8D.IP) has joined #Shqiperia
[17:04] <+ajo-pa-net> EMILJO_Knokke thnxx
[17:04] <+[xhenson]> mos lini nom
[17:04] <@Anonyme> leri pra keto fjalore
[17:04] <Adi_el> hi [xhenson]
03[17:04] * Bolero_ch (Fv.Chat@3486A074.A0827EEE.F167E489.IP) has joined #Shqiperia
[17:04] <+[xhenson]> se gojes ajo-pa-net i thema shu
03[17:04] * Devi-30 (javauser@E54F5644.EE930CE5.FE7ECAB0.IP) has joined #Shqiperia
03[17:04] * Anonyme sets mode: -b [xhenson]!*@*
03[17:04] * HOOTMAALE (Mibbit@D82AA743.43ABFDC6.F2B0CD48.IP) has joined #Shqiperia
[17:04] <Adi_el> hi EMILJO_Knokke
[17:04] <+[xhenson]> Adi_el hi
02[17:04] * ami (Tiranachat@28837233.50688D8A.B78DE552.IP) Quit (Client exited)
[17:04] <+EMILJO_Knokke> [xhenson] kujdes fjalorin
[17:04] <Adi_el> ca ban mire je
[17:04] <+ajo-pa-net> ahahahhahahhaahhhhahaahhah
[17:04] <+EMILJO_Knokke> Adi_el eello
03[17:04] * teuta (Njoftohu@Chat-14CB0C03.cust.bluewin.ch) has joined #Shqiperia
[17:04] <FABIO_1> klm metu vec pensionista paska ciao
02[17:04] * nitaaaaa_dent (javauser@F8432D7B.F3BF3988.FE7ECAB0.IP) Quit (Client exited)
[17:04] <+ajo-pa-net> uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[17:04] <+[xhenson]> EMILJO_Knokke qepe ene ti
[17:04] <+[xhenson]> uck
[17:04] <Adi_el> how are you my frend
[17:04] <+[xhenson]> ahahahahahaa
03[17:04] * sportiv_m (Music2@CF57EB5C.87223B9E.3B3C2DA4.IP) has joined #Shqiperia
[17:04] <+[xhenson]> e keqe
[17:04] <+ajo-pa-net> erdhi flodisti
[17:04] <+[xhenson]> ahahaha
03[17:04] * R3anNa is now known as Alb45598
02[17:04] * FABIO_1 (erion@F8D6B5E6.810295F9.F2B0CD48.IP) Quit (Mirupafshim!)
02[17:04] * lani (Njoftohu@DC6AC441.43ABFDC6.F2B0CD48.IP) Quit (Client exited)
03[17:05] * mario (TRLive@5EBAA097.6B1A3AE5.C9A6D5C8.IP) has joined #Shqiperia
02[17:05] * TiranaChat11840 (Tiranachat@Chat-8240C0D8.static.otenet.gr) Quit (Broken pipe)
[17:05] <+EMILJO_Knokke> fine fine
[17:05] <+EMILJO_Knokke> tu nejt
[17:05] <+[xhenson]> Anonyme te lent zoti mendet
[17:05] <+[xhenson]> nkok
02[17:05] * Alb19197 (javauser@Chat-4D98FAD4.retail.telecomitalia.it) Quit (Broken pipe)
[17:05] <+[xhenson]> se vallaj
[17:05] <+EMILJO_Knokke> po behem gati per me dale
[17:05] <+EMILJO_Knokke> me pi naj birrr
[17:05] <+EMILJO_Knokke> sma mba me ik dhe plazh
[17:05] <+[xhenson]> me kto budalliqe chati no good
[17:05] <+ajo-pa-net> ika ika
[17:05] <+ajo-pa-net> pashimmmmmmm
03[17:05] * Anon3235 (Music2@8E95CB1C.80EAF7B9.215D9140.IP) has joined #Shqiperia
06[17:05] * +ajo-pa-net Ika UnA ... Bye All EdHe ChAt Te KeNdeShEm Ne VaZhDim :)) !!!
[17:05] <+[xhenson]> kam bo 7 vjet aop skam ven ban
[17:05] <@Anonyme> [xhenson] flm po i kam ;)
03[17:05] * fuego_it (lala_ilir@Chat-2EC0F73E.net24.it) has joined #Shqiperia
[17:05] <+EMILJO_Knokke> tung ajo-pa-net
[17:05] <@Anonyme> shprehu mire
[17:05] <+[xhenson]> kujt per shaka normal
03[17:05] * berti (Mibbit@Chat-4D98FAD4.retail.telecomitalia.it) has joined #Shqiperia
[17:05] <+ajo-pa-net> EMILJO_Knokke pashim
[17:05] <+[xhenson]> Anonyme ti tru
[17:05] <+[xhenson]> ske fare
03[17:05] * andi_ (andi_@829D8ADE.CC415256.EBCCE8D.IP) has joined #Shqiperia
[17:05] <+[xhenson]> me keqardhje
[17:05] <+[xhenson]> ta them
[17:05] <Shkodrane4ever> <ajo-pa-net> ike ti xemel
03[17:05] * Alb45598 is now known as R3anNa
[17:05] <@Anonyme> mire djale mire
03[17:06] * Nese (Nese@Chat-986F4874.ip42.fastwebnet.it) has joined #Shqiperia
03[17:06] * berti is now known as Alb58079
[17:06] <@Anonyme> kujdes cfare flet ok
[17:06] <+ajo-pa-net> Shkodrane4ever ika ne pune yll
[17:06] <+[xhenson]> o
03[17:06] * Martini_34 (Music2@Chat-49A85C2D.hsd1.va.comcast.net) has joined #Shqiperia
[17:06] <+ajo-pa-net> pashim
[17:06] <+[xhenson]> ktu dallohesh
03[17:06] * Nese is now known as Nese1
[17:06] <@Anonyme> leri mendet e mia ka kush mi shef
[17:06] <+[xhenson]> qe ske tru
02[17:06] * Bolero_ch (Fv.Chat@3486A074.A0827EEE.F167E489.IP) Quit (Client exited)
[17:06] <+[xhenson]> se flet robi
[17:06] <+[xhenson]> normal
03[17:06] * DJAL-QEFLI (javauser@BFCA27A5.A1287495.F2B0CD48.IP) has joined #Shqiperia
03[17:06] * mario is now known as eri
03[17:06] * eri is now known as Alb61528
[17:06] <+[xhenson]> e te flet normal
[17:06] <@Anonyme> ti fole normal?
[17:06] <+[xhenson]> e mer per ofendim
[17:06] <+[xhenson]> e kerce si majmuni
[17:06] <+EMILJO_Knokke> [xhenson] cke ti
02[17:06] * Alb61528 (TRLive@5EBAA097.6B1A3AE5.C9A6D5C8.IP) Quit (Mirupafshim!)
[17:06] <+[xhenson]> dege me dege
[17:06] <+EMILJO_Knokke> une i studioj
[17:06] <@Anonyme> pa merak mo po ia coj stafit te gjykoje normalitetin tat ;)
[17:06] <+[xhenson]> Anonyme ty normal te fola
02[17:06] * fuego_it (lala_ilir@Chat-2EC0F73E.net24.it) Quit (Mirupafshim!)
[17:06] <+EMILJO_Knokke> kto gjera
[17:06] <Alb58079> dua ndonje goc
[17:06] <@Anonyme> pastaj eja na fol per normal
[17:06] <+[xhenson]> Anonyme bo cte dush
03[17:06] * vleresuesi_i_bukurise_femerore (Music2@1262FC56.2E2CD02C.F2B0CD48.IP) has joined #Shqiperia
[17:06] <+[xhenson]> me
[17:06] <Shkodrane4ever> Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu - Ku je me kend je (Official Video HD) - YouTube
03[17:06] * mib_drbydr (Mibbit@Chat-D07415D.dsl.dyn.forthnet.gr) has joined #Shqiperia
[17:06] <master-boy> YouTube Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu - Ku je me kend je (Official Video HD) «Rean-§©RipT»
[17:06] <Prometeu> YouTube Sabri Fejzullahu ft. Vjollca Haxhiu - Ku je me kend je (Official Video HD) «Rean-§©RipT»
[17:06] <@Anonyme> epo lere normalitetin
[17:06] <+[xhenson]> kam bo qef me kto gjona chATI
[17:06] <+[xhenson]> un
02[17:07] * Anon3235 (Music2@8E95CB1C.80EAF7B9.215D9140.IP) Quit (Mirupafshim!)
03[17:07] * R3anNa is now known as Alb12372
[17:07] <@Anonyme> se nuk ishte normal
03[17:07] * Black_RideR is now known as Sheriff
[17:07] <+[xhenson]> me vje keq per ty
02[17:07] * ai_shoku` (sdfds@61ADD3AA.354DA25C.F2B0CD48.IP) Quit (Mirupafshim!)
[17:07] <+[xhenson]> qe sje per gjo tjeter njet
[17:07] <@Anonyme> nejse...
[17:07] <+[xhenson]> vec per chat e komanda
03[17:07] * Shqiperia_5257 (Bisedo@Chat-D07415D.dsl.dyn.forthnet.gr) has joined #Shqiperia
[17:07] <@Anonyme> mire mire
[17:07] <+[xhenson]> :)
03[17:07] * mili (Fv.Chat@Chat-A58F10F9.retail.telecomitalia.it) has joined #Shqiperia
[17:07] <@Anonyme> Kalofsh mire :)
[17:07] <+[xhenson]> e mir
[17:07] <+[xhenson]> pra
[17:07] <+[xhenson]> shnet
 
Top