• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Denohet NYC dy jave

limonade

Antar Aktiv
Pasi hoqi nga bani nje usere qe fliste keq ne main, te cilen sapo e kishte vene ne ban nje aop tjeter i flas ne dhomen stafi dhe me pergjigjet keq pastaj vazhdon fjaloret e tij ne main me ofendime ndaj meje ... E di qe eshte 3 e siper por dua ti jap nje shanc dhe ndoshta duhet te tregojme pak tolerim ne denime heren e pare .. Nese jam gabim me korrigjoni pres dhe sygjerime per kete ceshtjen e denimeve dhe mosdegjimeve nga aop ..

[00:41] <NYC> be chat
[00:44] <@beta-> [00:42] <NYC> ti morrse
[00:44] <@beta-> [00:42] <NYC> ket bej
[00:44] <@beta-> [00:42] <NYC> os luj
[00:44] <@beta-> [00:42] <NYC> @@@ deop
[00:44] <@beta-> [00:42] <NYC> ookkk xhan

[00:41] -ChanServ- NYC deleted from #Shqiperia access list.

[00:44] -ChanServ- NYC deleted from #ndihme access list.

[00:44] -ChanServ- NYC deleted from #stafi access list.
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Denohet NYC dy jave

Nuk esht hera par qe ky ben te till veprim, ofendimet, mos bindjen ndaj personave me status (sop) nuk i bindet sbesoj se ndreqet ky njeri...
 
Top