• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Denohet Paris-Boy 1 muj heqje accessi

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
(20:49:25pm) (@Mbreti) Paris_Boy
(20:49:44pm) (@Mbreti) esht e disata her qe ponte them kujdes fjalorin
20:49:49pm) (@Mbreti) se je dhe aop
(20:50:16pm) (+Paris-Boy) Mbreti si urno zotri shef
(20:50:16pm) (+Enea) (20:48:18pm) (Paris-Boy) () sun e la
(20:50:22pm) (+Enea) o roo @ ti ?
(20:50:33pm) (+Paris-Boy) por une nuk perkulem per aop or taj
(20:50:42pm) (+Paris-Boy) Enea hiqe
(20:50:44pm) (+Paris-Boy) ca pret
(20:50:50pm) (+Enea) skam drejt aksesi me heq
(20:50:54pm) (+Enea) por flasim shqip
(20:50:55pm) (+Enea) :)
(20:51:27pm) (+Paris-Boy) po he se Mbreti i heq
(20:51:33pm) (+Paris-Boy) te heqe sikur e heqi heren e par
(20:51:54pm) (@Mbreti) ja tani ne vend paris
(20:51:58pm) (@Mbreti) do heqeqt
(20:52:05pm) (+Paris-Boy) Mbreti zdi ca ke prit der tani
(20:52:06pm) (+Paris-Boy) :)
(20:54:42pm) (+SarrEqasI) Mbreti
(20:54:47pm) (+SarrEqasI) tu thafte dora
(20:54:47pm) (+Timi) Paris-Boy
(20:54:52pm) (+SarrEqasI) e krahu
(20:55:01pm) (+Timi) Paris-Boy
(20:55:11pm) (+Timi) me zor ta kan dhon Aopin?
(20:56:04pm) (+Timi) un fol we ky hic
(20:56:11pm) (+Timi) Mbreti
(20:56:17pm) (+Enea) Huh...
(20:56:17pm) (+Timi) hiqi aksesin
(20:56:23pm) (+Timi) !kb Paris-Boy
(20:56:23pm) ::: ( Stafi Vendosi Mode : +b *!Paris@Chat-E5AFC3E5.fbx.proxad.net )
::: [Banned]: Paris-Boy
(20:56:23pm) ::: Paris-Boy was kicked by Stafi (Requested (Timi))-ChanServ- Paris-Boy deleted from #Shqiperia access list.
-
-ChanServ- Paris-Boy deleted from #stafi access list.
-
-ChanServ- Paris-Boy deleted from #ndihme access list.Me rrespekt Mbreti :)
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Denohet Paris-Boy 1 muj heqje accessi

Shpresoj mos te shtohet mo ky .... se vijne zgjedhjet dhe kena nevoj per vende te reja pune :)
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Titulli: Denohet Paris-Boy 1 muj heqje accessi

Pasi un i flisja tek stafi e ai nuk u pergjigjte po chatonte per 7 pal qefe tek shqiperia: Kjo do te thot munges rrespekti per Sop Founder e koleget e tjer. Ky user mos te shtohet me...
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Paris-Boy 1 muj heqje accessi

esht radha e dyt qe e qortoje per kete lloj fjalori dhe kam marr pergjigje nga ky qe se heq dot aop dhe un mendoje qe mos te rishtohet me

Heqet Permanent Ky Aop

Me Rrespekt Mbreti
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Paris-Boy 1 muj heqje accessi

Esht radha e dyt qe e qortoje per kete lloj fjalori dhe kam marr pergjigje nga ky qe se heq dot aop dhe un mendoje qe mos te rishtohet me

Heqet Permanent Ky Aop

Me Rrespekt Mbreti
 
Top