• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

denohet pazzini lexoni me kujdes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
5:19] <@Pazzini[Gjume]> hahaha
[15:19] <@Pazzini[Gjume]> good song hey :)
[15:19] * @SiN`CiTy calls njenin ne tel e padit Amour
[15:19] <@Amour> :p
[15:20] * @Amour is free
[15:20] * @SiN`CiTy :O
[15:20] <@Pazzini[Gjume]> lol
[15:20] <@Pazzini[Gjume]> SiN`CiTy
[15:20] <@Snow> #stafi
[15:21] <@Snow> ooo
[15:21] <@Pazzini[Gjume]> troubelmaker
[15:21] <@Pazzini[Gjume]> Snow
[15:21] <@Pazzini[Gjume]> ka gjuhe tjeter
[15:21] <@Pazzini[Gjume]> jo ooo
[15:21] <@Snow> ka
[15:21] <@Pazzini[Gjume]> se na je bo si komet e dhis
[15:21] <@Pazzini[Gjume]> po ik na ler rehat
[15:21] <@Snow> !k Pazzini[Gjume]
[15:21] * Pazzini[Gjume] was kicked by Ndihme (Requested (Snow))
[15:21] * Joins: Pazzini[Gjume] (Love@CSOps.Albnetwork.net)
[15:21] * Ndihme sets mode: +o Pazzini[Gjume]
[15:21] <@Snow> Pazzini[Gjume]
[15:21] * Disconnected
[15:21] * Attempting to rejoin channel #ndihme
[15:21] * Rejoined channel #ndihme
[15:21] * Topic is 'Mire Se Erdhet Ne Kanalin #ndihme Ku Mund Te Drejtoni Pyetje Mbi Bane Ne Kanal, Mode, Komanda /cs /ms /ns Prisni T`ju Jepet +v Dhe Pastaj Drejtoni Pyetjet Tuaja. Nuk lejohet qendrimi pa access ne kanal. Ndalohen bisedat qe nuk kane te bejne me dhenien ndihme ndaj userave !!'
[15:21] * Set by Mafia on Wed Nov 30 04:09:36
[15:21] -Ndihme- [#ndihme] Kanali "zyrtar" Ndihmues i Rrjetit. Beni pyetjen ne lidhje me dhomat dhe komandat. Ankesat tuaja te cdo llojit Si Dhe Kerkesat per aop ne Kanalin Shqiperia Postoni forum WwW.ForumiVirtual.Com Dhe Do Meren Parasysh Nga Stafi Sop.
[15:22] <Snow> Pazzini[Gjume]
#ndihme You need voice (+v) (#ndihme)
[15:22] <@Pazzini[Gjume]> Snow more vesh mi
[15:22] * Ndihme sets mode: +o Snow
[15:22] -Ndihme:#ndihme- OP command used for Snow by Snow
[15:22] <@Pazzini[Gjume]> fol mire
[15:22] <@Pazzini[Gjume]> jo oooo
[15:22] <@Snow> oo keshtu
[15:22] <@Snow> ok
[15:22] <@Pazzini[Gjume]> se sjena kafsh ne
[15:22] <@Snow> part
[15:22] <@Snow> 4 jave
[15:22] <@Snow> denim
[15:22] <@Pazzini[Gjume]> haahhaahahaa
[15:22] <@Snow> hahahahh
[15:22] <@Snow> ok
[15:22] <@Pazzini[Gjume]> se na je bo si komet e dhis
[15:22] <@Pazzini[Gjume]> fol si osht per fol
[15:22] <@Pazzini[Gjume]> se morim vesh ne
[15:22] <@Pazzini[Gjume]> sjena kafsh
[15:23] <@Pazzini[Gjume]> ou kjo
15:23] <@Pazzini[Gjume]> amelia e Amour ika noten
[15:23] <@Amour> naten Pazzini[Gjume] gjume te embel
[15:23] <@amelia> Pazzini[Gjume]: notte gjum te embel
[15:24] <@Snow> !k Pazzini[Gjume]
[15:24] * Pazzini[Gjume] was kicked by Ndihme (Requested (Snow))
[15:24] * Disconnected
[15:24] * Attempting to rejoin channel #ndihme
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: denohet pazzini lexoni me kujdes

15:24] * Disconnected
[15:24] * Attempting to rejoin channel #ndihme
[15:25] * Rejoined channel #ndihme
[15:25] * Topic is 'Mire Se Erdhet Ne Kanalin #ndihme Ku Mund Te Drejtoni Pyetje Mbi Bane Ne Kanal, Mode, Komanda /cs /ms /ns Prisni T`ju Jepet +v Dhe Pastaj Drejtoni Pyetjet Tuaja. Nuk lejohet qendrimi pa access ne kanal. Ndalohen bisedat qe nuk kane te bejne me dhenien ndihme ndaj userave !!'
[15:25] * Set by Mafia on Wed Nov 30 04:09:36
[15:25] -Ndihme- [#ndihme] Kanali "zyrtar" Ndihmues i Rrjetit. Beni pyetjen ne lidhje me dhomat dhe komandat. Ankesat tuaja te cdo llojit Si Dhe Kerkesat per aop ne Kanalin Shqiperia Postoni forum WwW.ForumiVirtual.Com Dhe Do Meren Parasysh Nga Stafi Sop.
[15:25] * +[SPIDER][MAN] lol
[15:25] * Joins: Pazzini[Gjume] (Love@CSOps.Albnetwork.net)
[15:25] * Ndihme sets mode: +v Snow
[15:25] -Ndihme:#ndihme- VOICE command used for Snow by [SPIDER][MAN].
[15:25] * Ndihme sets mode: +o Snow
[15:25] -Ndihme:#ndihme- OP command used for Snow by Snow
[15:25] <Pazzini[Gjume]> Snow
[15:25] <@Snow> Pazzini[Gjume]
[15:25] <Pazzini[Gjume]> smushke ti me duket
[15:25] <@Snow> ik shko ankohu
[15:25] <@Snow> ke kater jave
[15:25] <Pazzini[Gjume]> hahaha
[15:25] <@Snow> denim
[15:25] <Pazzini[Gjume]> po po
[15:25] <@Snow> part
[15:25] <Pazzini[Gjume]> po ik
[15:25] <Pazzini[Gjume]> se smor leje ty un part se do ti
[15:25] <Pazzini[Gjume]> mblidh menjen
[15:25] <@Snow> edhe ti
[15:25] <Pazzini[Gjume]> se ke more me vrull shum
[15:26] <@Snow> rregullo selljen
[15:26] <Pazzini[Gjume]> fol pra tamom
[15:26] <@Snow> pra
[15:26] <@Snow> shko
[15:26] <Pazzini[Gjume]> ti e 1
[15:26] <@Snow> e ankohu
[15:26] <Pazzini[Gjume]> qe je sop
[15:26] <Pazzini[Gjume]> ske edukat
[15:26] <Pazzini[Gjume]> fare
[15:26] <@Snow> Pazzini[Gjume]
[15:26] <Pazzini[Gjume]> 2 goca
[15:26] <Pazzini[Gjume]> 1 cun ktu
[15:26] <@Snow> shko ke Timi
[15:26] <Pazzini[Gjume]> ooo
[15:26] <@Snow> WxP
[15:26] <Pazzini[Gjume]> si injorante
[15:26] <Pazzini[Gjume]> ske cip
[15:26] <@Snow> po
[15:26] <@Snow> ehe
[15:26] <Pazzini[Gjume]> ca kjo o
[15:26] <@Snow> tjeter
[15:26] <Pazzini[Gjume]> oooo
[15:26] <@Snow> po
[15:26] <@Snow> tjeter
[15:26] <@Snow> ke me thene
[15:26] <Pazzini[Gjume]> ti e para
[15:26] <Pazzini[Gjume]> regullo menyren tende
[15:26] <@Snow> ok part
[15:26] <Pazzini[Gjume]> pastaj ne tjert
[15:26] <@Snow> ok
[15:26] <Pazzini[Gjume]> se ske ke ble chatin me tapi
[15:26] <Pazzini[Gjume]> do iki tani
[15:26] <@Snow> e ke ble
[15:26] <@Snow> ti
[15:26] <@Snow> tjeter ke
[15:26] <Pazzini[Gjume]> se po te rrija
[15:27] <Pazzini[Gjume]> ste merja leje ty
[15:27] <@Snow> ouu
[15:27] <@Snow> oki
[15:27] <Pazzini[Gjume]> po pra
[15:27] <Pazzini[Gjume]> ja qe ta dish
[15:27] <Pazzini[Gjume]> ke ter prezent
[15:27] <Pazzini[Gjume]> ktu
[15:27] <Pazzini[Gjume]> sjena kafsh ne ooo
[15:27] <Pazzini[Gjume]> fol tamom
[15:27] <Pazzini[Gjume]> cuna goca
[15:27] <Pazzini[Gjume]> ka mundesi staffi
[15:27] <+Adi_el> Pazzini[Gjume]
[15:27] <Pazzini[Gjume]> sic kerkon respekt nga aopet
[15:27] <Pazzini[Gjume]> per ty
[15:27] <+Adi_el> po boll se ska me lezet
[15:27] <Pazzini[Gjume]> kshu kerkoj dhe un nga ty
[15:27] <Pazzini[Gjume]> si sop
[15:28] <@Snow> Pazzini[Gjume]
[15:28] <Pazzini[Gjume]> Adi_el sec e burr
[15:28] <@Snow> do me besh
[15:28] <@Snow> me shkolle
[15:28] <Pazzini[Gjume]> se sjena kafsh ne
[15:28] <@Snow> tani
[15:28] <+Adi_el> po vajra me se aop eshte ca ben llafe kot
[15:28] <Pazzini[Gjume]> jo pra
[15:28] <@Snow> shko ankohu ke Timi
[15:28] <@Snow> e WxP
[15:28] <@Snow> per mu
[15:28] * @SiN`CiTy dredh i cigare per vedi e calvin
[15:28] <@Snow> si sjellje
[15:28] <@Snow> ec
[15:28] <Pazzini[Gjume]> po lere Timi e WxP
[15:28] <Pazzini[Gjume]> se te ngeli
[15:28] <Pazzini[Gjume]> goja Timi Timi
[15:28] <@Snow> !kb Pazzini[Gjume]
[15:28] * Ndihme sets mode: +b *!*@CSOps.Albnetwork.net
[15:28] * Pazzini[Gjume] was kicked by Ndihme (Requested (Snow))
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: denohet pazzini lexoni me kujdes

[15:24] * You were killed by Pazzini[Gjume] (CSOps.Albnetwork.net!Pazzini[Gjume] (ooo))
[15:24] Closing Link: Snow[ppp-94-66-18-169.home.otenet.gr] Pazzini[Gjume] ([Eklipsi.Albnetwork.net] Local kill by Pazzini[Gjume] (ooo))
[15:24] * Disconnected
[15:24] Closing Link: Snow[ppp-94-66-18-169.home.otenet.gr] Pazzini[Gjume] ([Eklipsi.Albnetwork.net] Local kill by Pazzini[Gjume] (ooo))
[15:24] * Disconnected
[15:24] * Connecting to Irc.Fajtori.Com (6667)

nuk mjafton kjo me vjen e ne prv e me kercenon

[15:32] <Pazzini[Gjume]> po ben shume gabime
Pazzini[Gjume] is Love@CSOps.Albnetwork.net * Toni
Pazzini[Gjume] is a registered nick
Pazzini[Gjume] on +#Opers @#sherbimet #Shqiperia
Pazzini[Gjume] using Eklipsi.Albnetwork.net Nje Rrjet, Nje Komb! / One Network, One Nation!
Pazzini[Gjume] is a Services Administrator
Pazzini[Gjume] is available for help.
Pazzini[Gjume] End of /WHOIS list.
[15:32] <Pazzini[Gjume]> por 1 dite do pendoesh ok
[15:32] <Snow> pse do me futesh shoqerit
[15:33] <Snow> tate
[15:33] <Snow> a mos me trembe
[15:33] <Pazzini[Gjume]> nuk fus asnje
[15:33] <Pazzini[Gjume]> jam i zoti vetes
[15:33] <Pazzini[Gjume]> un sjam kafsh me thush mu ooo
[15:33] <Pazzini[Gjume]> sic hoqe aop rallen e pare
[15:33] <Snow> ke do futesh never cakmakun timin wxp
[15:33] <Pazzini[Gjume]> te nesmen e mora
[15:33] <Snow> se ti gjithmone me ata
[15:33] <Pazzini[Gjume]> keshtu
[15:33] <Snow> kercenon
[15:33] <Pazzini[Gjume]> qe prap do e more
[15:33] <Pazzini[Gjume]> :)
[15:33] <Snow> hahahhahhah
[15:33] <Snow> e more
[15:33] <Snow> pasi vendosa
[15:33] <Snow> un
[15:33] <Pazzini[Gjume]> po po
[15:33] <Pazzini[Gjume]> 4 jave
[15:33] <Snow> bisedova me timin dhe e more
[15:33] <Pazzini[Gjume]> :)
[15:33] <Snow> jo se
[15:33] <Snow> e deshe ti dhe e more
[15:33] <Snow> ne rregull djali
[15:33] <Pazzini[Gjume]> po pra
[15:34] <Snow> ;)
[15:34] <Pazzini[Gjume]> un sjam kafsh
[15:34] <Pazzini[Gjume]> ooo
[15:34] <Snow> e kete here do rish kater jave
[15:34] <Pazzini[Gjume]> kujdes her tjeter
[15:34] <Snow> ta sigurroj
[15:34] <Pazzini[Gjume]> sic heq aop
[15:34] <Pazzini[Gjume]> te bllokoi nick
[15:34] <Pazzini[Gjume]> e fus akill
[15:34] <Pazzini[Gjume]> kshu qe
[15:34] <Snow> po fut
[15:34] <Snow> pra
[15:34] <Pazzini[Gjume]> pusho rri aty
[15:34] <Snow> cfare pret
15:34] <Pazzini[Gjume]> he se do flasim
[15:34] <Pazzini[Gjume]> :)
[15:34] <Snow> he pra
[15:34] No such nick/channel
[15:34] <Snow> beje
[15:34] No such nick/channel
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: denohet pazzini lexoni me kujdes

Ky ircop eshte hera e dyte qe me ofendon ndaj aop sepse herren e pare e mori aop pasi biseduam me Timin dhe mendon kete here do me bej akill e nick drop .. pra kerkoj nga fonderat te lexohet Timi dhe Wxp ky ircop nje me dy te njejte gje ka dhe un sjam sope me loz pazzini e kushdo pazzini te jete ai ju lutem merni masa ndaj ti flm .
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Pe: denohet pazzini lexoni me kujdes

ehe gabimi fillon nga ty snow pstj mbron ke pazzini,nje ircopi siheq dot aopin nje sop sepse ai e mer vet serish nese don.nje sop nese ka ankesa kundrejt nje ircopi duhet te kontaktoj me founderin founderi flet me root dhe zgjidhet ceshtja jo kb 4 jav denim e budlliqe kshu mendoj une loje te mbare
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: denohet pazzini lexoni me kujdes

Fajin se kam un fare Never sepse eshte ircop si lejohet te flas ke ndihma me gjith aop e tjera e para e dyta ircop I eshte 5 dhe sopi 10 dhe sopi ka te drete ta denoj sepse un rregullin e di keshtu vetem nese ju ircop at I keni ndryshuar si ju leverdis juve e kjo eshte tjeter ; ) dhe me Wxp fola dhe Timi eshte po I lajmeruar per kete ircop VIP qe ka Ble chatin se ka shok si Ty qe I thoni do e maresh neser acc ok !!! Un sjam e sbehem sope per numer kush ka gabim denohet me llogjik normal ... Sipas teje te lejohet ircop me fol ke ndihma te me thote mua Bukuroshe ke ndihma eee se Eshte ircop mooo . Un se di chatin ashtu dhe nese un e kam gabim chati ka fonder sic me shtuan te me heqin ok !!!
 
Redaktimi i fundit:

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: denohet pazzini lexoni me kujdes

Ngrehet me mode ircop o lal e hyn ne cdo dhome po mire thot never kontakto me timin ose WxP qe ta zgjidhesh se se denon ti ircop ne access lal
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: denohet pazzini lexoni me kujdes

Mbreti e di Lale qe munte ngrihen me mod ircop at , nese nje sop kap nje ircop ne gabim si un pazzinin ka te drete ta denoj te pakten keshtu kan qen rregullat ke alb networks ircop I Eshte nje me aop ne main dhe ne ndihma ska asgje me teper me keto dy dhomat se aop . Sa per Wxp dhe Timi-n I kan lexuar dhe nese jam un gabim te me heqin nese Jo qe NGa koha qe ai Eshte ne denim nuk lejohet te ngrihet op ke keto dy dhoma !!! #shqiperia #ndihme .
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Titulli: denohet pazzini lexoni me kujdes

Po mua qe me pelqeu shum ajo pjesa e logseve ku numrat e ores behen figurina :p
[15:27]
haaaaaaa ja vetem adminat nuk denoj dot sopi :p a cak te te denoj icik snowi tyyyyyyyyy lool

P.s cakmaku je i denu me 8738937937 puthje !!! per kater jave te mi kesh dhene !!!
 

alfa-5

Anëtar i ri
Pe: denohet pazzini lexoni me kujdes

ehe gabimi fillon nga ty snow pstj mbron ke pazzini,nje ircopi siheq dot aopin nje sop sepse ai e mer vet serish nese don.nje sop nese ka ankesa kundrejt nje ircopi duhet te kontaktoj me founderin founderi flet me root dhe zgjidhet ceshtja jo kb 4 jav denim e budlliqe kshu mendoj une loje te mbare
Si root me takon te flas dhe un fjalen time. Shum bukur ka shkruar Never megjithate po ti them dhe un dy fjale. Si fillim mos bej diktatoren por rregullo pak menyren e te shprehurit ndaj atyre qe pretendon te mos bejne "zhurme" Ti si sope duhet te thuash "JU lutem mos krijoni rremuje pasi kanali #ndihme eshte per te ndihmuar te tjeret" Kte duhet te kishe thene ti... Fjala oooo mua me len te kuptoj nje Burg me meshkuj dhe nje gardiane tek sa sundon me sarkazmen e saj.... Tani nese ti do kishe ankesa pasi ircopi te krijoi rremuje, kap founderin online pastaj merret founderi. Nuk ka cte duhet ty 4 jav denim apo jo denim ndaj nje operi, ashtu sikurse dhe ktij operit ska ci duhet te te bej ty akill apo kill, dhe ky te njejten gje duhet te beje po ne kte rast duhet te lajmeroje adminat ose adminin qe e ka persiper. Tani kur sherri provokohet nga ju te stafit, cfar ngelet me pas nga uzerat e thjeshte? Gjera koti kto per mua. Ti kur e pe qe ishte oper e lije muhabetin dhe ne do kishe ankesa veproje sic thash siper. Gabim ke ti me sjelljen dhe kb qe ke bere pasi ti nuk mund te besh kb asnje oper sepse ka status dhe ai ste ben dot ty sepse kshu i kemi vendosur ne rregullat. Ndaj nese keni gjera private ti leni ne nje ane, nese doni rregull fillojeni nga sjellja apo dhe veprimet... Se di pse per pazzini u mor vendim dhe per ty jo. Po te kisha qen online te dy do ju pushoja per nje periudhe kohe deri sa te rreflektonit e ta kuptonit si funksionojn gjerat. Ti ke founder, po spate founder ke 4 Root qe rrin online, Wxp, Timi, Cakmaku, dhe un... Kshu qe beni pak kujdes dhe si nuk pertoni qe hapni kaq shum tema kot e merreni me kto gjera nderkoh qe keni te tjera gjera qe mund te shikoni tek dhoma #shqiperia qe lejn shum per te deshiruar ....
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Pe: Titulli: Pe: denohet pazzini lexoni me kujdes

Fajin se kam un fare Never sepse eshte ircop si lejohet te flas ke ndihma me gjith aop e tjera e para e dyta ircop I eshte 5 dhe sopi 10 dhe sopi ka te drete ta denoj sepse un rregullin e di keshtu vetem nese ju ircop at I keni ndryshuar si ju leverdis juve e kjo eshte tjeter ; ) dhe me Wxp fola dhe Timi eshte po I lajmeruar per kete ircop VIP qe ka Ble chatin se ka shok si Ty qe I thoni do e maresh neser acc ok !!! Un sjam e sbehem sope per numer kush ka gabim denohet me llogjik normal ... Sipas teje te lejohet ircop me fol ke ndihma te me thote mua Bukuroshe ke ndihma eee se Eshte ircop mooo . Un se di chatin ashtu dhe nese un e kam gabim chati ka fonder sic me shtuan te me heqin ok !!!
Z snow dhe pse skam pasur kohe te hy ne chat e tmerrem me ju kjo sdo te thot qe une shes acese ose jap acese,kur ti leshosh fjalet leshoji memend se spo flet me ndonje lepurush ose ndonje puc puc.rregulloren ti e din shume gabim.sa per shoke e miq ne chat kam shume sic ke dhe ti por kur dikush nga shoket e mi ose te njohurit e mi gabon une si jap te drejt keshtu qe fol pak me mend nekoke e mos lesho batuta te pavlera se ste ka dhe hije.por me s kam par ske faj ti sepse 80% e stafit sop qe jeni ju jeni tegjith si ajo anija kozmike qe hypen e hypen e leshon nje pjes te sajen sepse smbn dot shume peshe :) klm mir te gjith e moz u zini me kalamajt rruges.
 

TimiShijaksi

Anëtar i ri
Pe: denohet pazzini lexoni me kujdes

gabimet ktu qe fusin hunet te gjith. Ska nevoj me e zgjat shum. Pazzini u hoq sepse nuk osht hera e par qe i bon kto gjojna. Snow e hoqi si Aop e ka shum te drejte ta beje. E lagu se lagu tema mbyllet..
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top