• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Mbrem pasi ofendoje mire e mire dhe e qortoje pirati prap Aop SiSi vazhdon te ofendoje perseri po jap kto lokse shkrutimisht sepse nuk dua tju humb shum kohe ti lexoni


<+Sisi> Sa c'e le kur.a .Arin aq e le dhe ti chatin ;)
<+Sisi> Sa c'e le kur.a .Arin aq e le dhe ti chatin ;)
<+Sisi> keshtuqe ti Mbreti vdes per nje cike Char


Sonte perseri pa pik turpi vjen dhe provokone perseri


<+Mbreteresha_Rrepiste> slaps Mbreti
<+Mbreteresha_Rrepiste> Slaps Mbreti
<&ASI-SHKODRAN> nuk te flet ma a
<&ASI-SHKODRAN> ai
<&ASI-SHKODRAN> harroje
<&ASI-SHKODRAN> ja ke nxi jeten
<+MosRRIcom> -JavaUser: BeratiLive9294
<+Mbreteresha_Rrepiste> hahahahaha pse??joooooo e keni gabim
<&ASI-SHKODRAN> Mbreteresha_Rrepiste
<&ASI-SHKODRAN> po ja qe mbreti
<&ASI-SHKODRAN> e mer serioze
<&ASI-SHKODRAN> ka qellime serioze
<&ASI-SHKODRAN> ktu
<&ASI-SHKODRAN> mos e fyej
<+Mbreteresha_Rrepiste> pupupu jooooooo
<+Mbreteresha_Rrepiste> ai eshte me simpatiku ketu
<+Mbreteresha_Rrepiste> madje dhe pantallonat i mbaj te varura sa te me duken breket hahaha

---
-ChanServ- Sisi deleted from #Shqiperia access list.
---
-ChanServ- Sisi deleted from #ndihme access list.
---
-ChanServ- Sisi deleted from #stafi access list.
---

Me Rrespekt Mbreti
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Aldo nuk i mjaftojne lokset ktu dhe rishtone perseri aop Sisi

<&Aldo> ChanServ- Sisi added to #Shqiperia access list at level 5.
<&Aldo> -
<&Aldo> -ChanServ- Sisi added to #ndihme access list at level 5.
<&Aldo> -
<&Aldo> -ChanServ- Sisi added to #stafi access list at level 3.
<&Aldo> -

Ti japin nje zgjidhje Mafia kur te vije


Me Rrespekt Mbreti
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Ja dhe lokset tjera ke stafi pasi e rishtoje aldo me aop

<+Sisi> kaq i terrbuar eshte ky pas germave??
<+Burn> ektu fol me veten thuaj
<+Burn> brb.
* +November kendon balada angleze
<KYLE-XY> Burn fol
<+Sisi> po c ankese te bej une per ty mo se ti je i vrare nga sistemi
<KYLE-XY> se un po te ndjek
* SiLVeR (Elf@NetAdmin.Fajtori.Com) has joined #Stafi
<+Sisi> ty te ka vrare chati
<&PiRaTi> Sisi mjaft praa mo
<&PiRaTi> me kte
<+November> KYLE-XY e kishte me Sisi :D
<+Sisi> ti vetem germa di
<&PiRaTi> mhb
<&PiRaTi> se e bot legjend
* PiRaTi sets mode: +vvv Alo_Zalo KYLE-XY SiLVeR
<+Sisi> PiRati e pe ti se cbeti ky Sali Berisha
<&Aldo> Sisi akoma ske pushu ti?

Ne Private....
<Sisi> ti je idiot
<Sisi> kokkra e malokut
<Sisi> shko masturbohu me germa
 

Xen

Antarë
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Un e riktheva access perseri sisi pasi kam fol edhe me wxp ja kam ber ditur edhe wxp e di mir kete qe Mbreti ka kohe qe don ta heq nga access,. Por,. ato Logs qe Mbreti i dha me siper ishin i nat perpara edhe Pirati e kshilloj edhe i th qe mos ta bente me ate,. edhe u sqarua Kurse sonte hyri ke stafi ishte tu bo Muhabet sepse Mbreti i fliste ne pv kjo i shkruante Ke stafi,. dhe ky ja hoqi access,. dhe per mendimin tim sesht Mometi qe ne te heqim access,. kot me kot, aq me teper nje femer, Por gjithsesi,. Beni si doni. edhe nga ky person qe po i drejtohem drejt per drejt nchat,. se po flasim per chat ka shum sop, qe duan ta len access nga budalliqet qe ben,. kshu qe nuk duam debate mes njeri tjetrit por,. te sillemi si rob edhe si koleg,. dhe zdua te merzitet as1 nga askush ne staf!
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

ke lokse modifikoje e kaloje qe i kam fol ne prv po mos harro zoteri sop qe lexohen bisedat ne shell gjitha...
 

Xen

Antarë
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Ska zoteri ktu, e pa zoteri un skam asi lloj gjeje me as1 ne ate staf. Thjesht nuk dua qe te krijohen debate mes askujt, kshu qe ti po krijon shum debate dhe grinje ne staf! edhe nick Sisi ti e ke ne piketim ka kohe edhe mua mke then qe tja heq access,. por se kam heq,. sepse skam pas ndonje arsye me heq, edhe nese ajo ben ndonje gabim ne nuk duhet te tregojme accessin qe kemi por thjesht ta kshillojme si aop qe esht edhe mos te bejn tilla gabime, edhe me duket te tha edhe wxp ke sop mos e luaj Gocen. kete e di shum mir ti,. por megjithate ti e the mir. kur te hyn Mafia online ose wxp le te sqarohet kjo Gje,. edhe sa per access qe thu ti un e dorzoj,. ajo esht Puna jote cfar ben por kshu sic ja ke nis ti edhe je paralajmeru shum her per kete gje qe ben., madje je heq Nga mafia, qe aktualisht rezulton fonder, dhe je rishtuar perseri., por ama je paralajmeru edhe nga wxp,. qe mos te beje me budalliqe tilla apo te ankohet edhe 1 her te vetme dikush ne staf per ty,. por gjithsesi,.ska problem., un kaq kisha faleminderit,.
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

jam i pari qe dua te lej accessin ky shton nje qe ka ber kerkesen dje kurse ai qe e ka ber para 1 jave duhet te pres akoma edhe 1 jav tjeter normalisht qe useri do merzitet dhe ajo heqje qe bere pak me par mbreti esht per te ardhur keq kshu un qe sot e mbrapa nqs do shof veprime te pa pelqyera do e lej direkt access flm
 
Redaktimi i fundit:

Xen

Antarë
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

edhe dicka, ja dhe edhe kto logs,. qe ishin para se mu heq sisi nga access.,. &Mbreti> se u shtu sisi
<&Mbreti> vetem kur e shikum staf
<&Mbreti> edhe ajo
<&PiRaTi> Rs cuq cuq 1 her
<&PiRaTi> pak
<&Mbreti> do i kaloje procedurat
<+WxP> boll pra
<&Mbreti> si cdo aop
<+WxP> u bo rregullu mas sisi
<+WxP> iku ai muhabet
<&Mbreti> ok ok
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Sa per info kam marr ne tel agjentin qe e ka shok dhe se kam pare ate user qe ta shtoje dhe un skam ku ta gjej kur nuk hyne ne chat dhe si ti si une nese do e shikosh shtoje se te njejten detyr kemi te dy sop jemi ....
 

Xen

Antarë
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

vallaj ktu as qe tkom kuptu ca je tu than,. por gjithsesi ska shum Rendesi,. se di per cilt Agjenda po me flet,. as nuk di per ke je tum than shikoje,. un ta spjegova edhe me siper, e shtova sepse e ke heq, per arsye personale, sepse ka kohe qe ate aop, e ke ne piketim per heqjen e saj Madje, ti ja bere edhe me te ditur duke i ber presjon per kete gje,. +Mbreteresha_Rrepiste> pupupu jooooooo
<+Mbreteresha_Rrepiste> ai eshte me simpatiku ketu
<+November> Mbreteresha_Rrepiste
<+November> ti ben sikur i ke pa te gjithe
<+MosRRIcom> -JavaUser: Anula
<+MosRRIcom> -JavaUser: Caplini10
<+Mbreteresha_Rrepiste> ate e di une
<+November> ehe
<&Mbreti> November profesioni i femres dihet o lal po he te bej qef edhe naj dit se e ka marr me qef te madh
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Pasi biseduam me CAKMAKIN & SIsi Nese ka mundesi adm e ksaje zone ti beje del kti postime

Tema Mbyllet Ktu

Me Rrespekt Mbreti
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Atehere po dal direkt ne tem pasi i lexova komentet 1 nga 1
Eshte shum e thjesht per tu shfaqur kudo dhe te trregosh agresiv.
Kemi te bejm dhe me abuzues dhe njerz tmir, dikujt dhe i merzitet...
Si mund te evitojm kto chaste? Durimi ne komunikim eshte numer 1 per mua.
Te them te drejten miq nese 1 dit mua do me binte lapsi per tu hequr ose... Cdo arsyje , un perseri do u fusja per rrespekt te disave qe kam ne server. Por ka dhe disa kur i heq, largohen apo jo?
Shum thjesht per te shtuar dike ne access dhe teper e veshtire per ta mbajtur mbasi e heq
Smund te bindesh dike direkt ne momentin qe ti ke deshire, cdo moment do DURIM.
A mund ta mbani kte staff?? Do jet mese njerzore tme thoni vet qe un sjam per kte pun, detyra sop eshte shum e thjesht
DdSOP=Super aop , ose e kunderta channel admin.. Ju nuk e dini ndoshta qe shum aop mendojn si valle disa jan ber Sop?
Gjeja par qe 1 ower shikon tek 1 person aop/user etj.. Per ta ber sop jan: E theksoj komunikimi dhe dirimi qe ke e me rrall..
Mos hyr ne ate pikpamje ku te gjith te marin inat, eshte shum e veshtire te maresh respektin perseri ne virtualitet.
Behuni elastike komunikoni me aop user, afroni miq apo dhe armiq, mos i ktheni
Gjerat ne personale se chat eshte thjesht argetim..
Smund tju vej gishtin nji nga 1ve tani se eshte turp u ben kaq e kohe sopa me njeri tjetrrin dhe spo mereni vesh
Mbreti te detyroj te ndrryshosh menyren e menaxhimit tend si sop, komunikimin dhe jo tolerant ne shum gjera.
 

limonade

Antar Aktiv
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Doja te shtoja dhe une dy fjale:

Uroj qe si eshte qortuar dhe keshilluar per ruajtje qetesie, kumunikim dhe sjellje te denje sop-i, te jete bere dhe per kete gocen Sisi-n, qe mesa shikoj me siper ne logset e sjella, sinqerisht jam skuqur ne keto momente per ato fjale qe ka thene, thua te jete mashkull me keto fjalore valle?! :shokim:

Keshtu qe, vertet chati eshte argetim por ama nuk eshte WC ku te fliten cdo lloj fjalori se jane pas nje PC dhe si shef njeri ;) per me teper qe (nese eshte) femer dhe pjese e stafit.

Kalofshi mire dhe fundjave te bukur :)

Love & peace pipell :p :D
 

Xen

Antarë
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Sa per Mashkull ta sigur un qe Nuk Esht,.:) Kshu qe gjithsesi ska shum Rendesi ai Fjalor qe ti sapo e ke par, ka qen i dit para se ti hiqet access.., dhe u paralajmerua per ate Fjalor, edhe ju Fal nga sop-i Pirati,. Kurse Mbrem i mori Logset e 1 Nate me Par dhe i Hodhi ktu,. Per Fakte Per ti heq Acess.,Nejse, klm :)
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Limonade, ti je goc vet tani... Si valle mund te arrije nje femer te flasi ne ate menyre tek nje mashkull
Cilat mund te jen arsyjet?? :)
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Bisedova me CAKMAKUN dhe mendova me vete thash i fituar eshte ai qe fal dhe jo ai qe ndeshkone kshu qe kjo tem do mbyllet ktu sisi po vazhdoje perseri kshu do hiqet nga aop shpresoje qe te ndryshoje per te miren e vet se kur vjen fundi bote virtuale eshte cdo kush fol cfare deshiron dhe mendon e hedh hipoteza per x persone ktu kshu qe Po ju kerkojne ndjes per kto lokse dhe rremujen qe solla ketu po cdo person ne jet luftone per te mbrojte autoritetin e vet kshu qe .....


Tema eshte e mbyllur


Me Rrespekt Mbreti
 

limonade

Antar Aktiv
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Limonade, ti je goc vet tani... Si valle mund te arrije nje femer te flasi ne ate menyre tek nje mashkull
Cilat mund te jen arsyjet?? :)
Te siguroj qe nje femer me plot gojen FEMER, sido te jene situatat, zenkat apo cfare mund te ndodhe kurre sdo arrinte ne ate nivel te foluri ;)

Une se njoh kete Sisin dhe sinqerisht me keto qe shof ketu, as dua ta njoh as ate, as Mbretin :)..
Kam ngel pa fjale nga te dy keta !!

Sa fllode kam ngrene une ne fillim kur jam bere aop-e a ju kujtohen sa sharje kam marre dhe sa ma kane bere borxh, po kurre nga goja ime sdoli nje fjale me teper se "idiot" ;) keshtu qe po, jam femer vete, ndaj dhe u shpreha ne kete menyre dhe je gabim qe ben kete pyetje qe me bere, por duhet ti flisni dhe asaj sadopak sepse jane ulje femre keto fjalore te tilla ... (ja pse na krahasojne te gjithave njesoj nga raste te tilla per fat te keq) .

Nejse, eshte debat i mbyllur thjesht sygjerova, ti hiqet verejtje dhe asaj nese jeni te drejte, sepse dhe ajo ka fol teper keq mos te them skandal me boje

<+Sisi> Sa c'e le kur.a .Arin aq e le dhe ti chatin
<+Sisi> Sa c'e le kur.a .Arin aq e le dhe ti chatin
<+Sisi> keshtuqe ti Mbreti vdes per nje cike Char

<Sisi> ti je idiot
<Sisi> kokkra e malokut
<Sisi> shko masturbohu me germa
 
Redaktimi i fundit:

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

eshte e treta nat qe ofendon po cakmaku i foli dhe tha kjo nuk te ofendon dhe rrin larg nick tat per arsyje ofendime e per te tjera un do i pergjigjem sepse jam Ne stafin sop dhe do i pergjigjem i kam then dhe mbrem ka ndodh ca ka ndodh nga mua ska meri nese ti do arrish ta kuptosh gabim qe ke ber se mua as ti asnje lloje femre apo mashkull sme ben gje cdo kush tregon kulturen e vet si real si virtual dhe mafia foli shum bukur deri ne momentin e fundit qe vendosi gishtin mbi mua tolerant jam tregu shum ama cdo gje e ka i kufi si per mire e si per keq kshu qe e drejta e cdo kujt eshte ta gjykoje sipas deshires e qefit te vete kete ceshte te mbyll nga une tashme.....
 

InFeRnO

Antar Aktiv
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

limonade plz mos me keqkupto, dua te dal qe komplet fain e ka sop Mbreti per te ber nje femer te ariij ne ate pik te ulet , u be gati 1 muaj qe jam midis jush ne kanalin #sop dhe me ra goja me kte Mbretin
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

Kan qen on adm ircop e aop e sop ne dhomen #stafi qe un e kam detyru me i then i fjal ske pse paragjyko njeri se tani ajo apo ndonje tjeter te nxjerr lokse nese un e kam ofendu as qe kam fol ka fol ne menyr vulgare dhe kete ta thot edhe sop PiRaTi qe e qortoje e pa pik turpi te nesermen prap vjen edhe ofendon un i vendosa kapak ksaje pune sepse folem me cakmaki dhe ajo tha qe me fal ste ofendoj dhe kshu e mbyllem e jo ti po asnje ktu po ti ndodhte kjo sdo kishte qen me tolerant se un po shikoje gjerat si jan e jo si ti interpetojne....
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

pse merreni me llafe kot, Sisi te hiqet e mos te shtohet me.... fillun duke u dale krahet ktyne sa marrin access sidomos te ofendoje pjestare te stafit....Aldo nqs nje sop e heq ti ske nevoj te flasesh me askend... nqs Wxp do ta rishtoje mund te flas me sopit qe i ka heq accessin e te merren vesht nder vedi... kjo po ndodh pak si shume mes stafit njeri heq tjetri ver.. ska lezet te ulesh pjestaret e tjer te staffit edhe pak do fillojm tu japim kafe atyre qe ofendojn e bejn flode....
 
Top