• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Denohet Sisi Me Heqje access 1 muaje .....

pse merreni me llafe kot, Sisi te hiqet e mos te shtohet me.... fillun duke u dale krahet ktyne sa marrin access sidomos te ofendoje pjestare te stafit....Aldo nqs nje sop e heq ti ske nevoj te flasesh me askend... nqs Wxp do ta rishtoje mund te flas me sopit qe i ka heq accessin e te merren vesht nder vedi... kjo po ndodh pak si shume mes stafit njeri heq tjetri ver.. ska lezet te ulesh pjestaret e tjer te staffit edhe pak do fillojm tu japim kafe atyre qe ofendojn e bejn flode....
 
Top