• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

denohet W0rld nga aop 2 jav

Xen

Antarë
+W0rLd> ti pra rrot raku
<+ASSO> IK RE LOS ANDE
<+W0rLd> kujt
<+W0rLd> po i ddrrejtohesg
<+W0rLd> me k

<+W0rLd> ti
<+W0rLd> ore fmiaq
<+ASSO> PO IK MOR LAL
<+W0rLd> sillu mir
<+W0rLd> mos ma rruj
<+W0rLd> at k
<+W0rLd> kaq po t`them
<+W0rLd> mos bo zhurm
<+W0rLd> anej ne main
<+W0rLd> bo chat
<+ASSO> KONTROLLOJ FJALT
<+W0rLd> leni familjet
<+W0rLd> mos i shaj
<+ASSO> PO TE THEM
<+W0rLd> kshu si po t`them un
<+W0rLd> se te shaj
<+W0rLd> un 24
<+W0rLd> ta nxi jeten
<+W0rLd> pastaj
<+W0rLd> leni mos i ngit njezit
<+W0rLd> me tshajtme
 
Top