• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Deputeti boshnjak ua numëron në parlamentin e Serbisë krimet e kryera ne Kosovë

legjenda

Tetova
Deputeti boshnjak, Enis Imamoviç, në Kuvendin e Serbisë ka reaguar ashpër në parlamentin e Serbisë duke ua numëruar krimet e serbëve të kryera në Kosovë. Por, fjalimi i tij u ndalë në gjysmë pasi që kryetarja e Kuvendit ia ndali mikrofonin,
Immamoniv gjatë fjalimit të tij ka kritikuar edhe për pritjen madhështore që ju bë kriminelit Vladimir Lazareviç.

Për mbrojtje të Lazareviçit dolën radikalët, partia në pushtet e Vuçiçit dhe vet Kryetarja e Kuvendit serb, Maja Gojkoviç, duke ja ndal mikrofonin deputetit Enis.
 
Top