• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Detaji që femrat pëlqejnë më shumë tek meshkujt

Nuk e shprehin asnjëherë, por ky është detaji që femrat pëlqejnë më shumë tek meshkujt (Do të befasoheni)


-800-0-5e41038b5f43f.pngPyetjes se çfarë femrave u duket tërheqëse te burrat është gjithmonë e rëndësishme dhe shkencëtarët vazhdimisht përpiqen ta zbulojnë.


BREAKING NEWS

EDI RAMA NUK NDALET, ZBULON PROJEKTIN MË TË FUNDIT TË QEVERISË: VIJON MBËSHTETJA! (VIDEO)
x
LIFESTYLE

Nuk e shprehin asnjëherë, por ky është detaji që femrat pëlqejnë më shumë tek meshkujt (Do të befasoheni)


SHKRUAR NGA SOT.COM.AL10 SHKURT 2020

Nuk e shprehin asnjëherë, por ky është detaji që

Pyetjes se çfarë femrave u duket tërheqëse te burrat është gjithmonë e rëndësishme dhe shkencëtarët vazhdimisht përpiqen ta zbulojnë.

Një studim mbi këtë temë ka gjetur rezultate vërtetë interesante dhe të papritura: duket se gratë duan burra me këmbë më të gjatë se mesatarja.
Në sondazhin në internet, gratë vlerësuan paraqitjen e burrave (vetëm trupat e tyre pa fytyrë) dhe vlerësimet treguan se burrat më të preferuar ishin ata me këmbë pak më të gjatë se mesatarja por jo shumë të gjata.
Këto rezultate të pazakonta mund të shpjegohen nga evolucioni dhe, sipas shkencëtarëve, gjatësia e këmbëve ishte një faktor për të zbuluar shëndetin, ushqimin dhe forcën e burrave.
Nga ana tjetër, këmbët më të gjata shtojnë lartësinë e burrave, që është një avantazh tjetër kur bëhet fjalë për tërheqje.
sot.com.al
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahahaha,po ci do aman dy kembe te gjata siper nje `pllake' `as-simetrike siper.
no no,trupi duhet te jete sportiv dhe simetrik me pjesen siper. :p
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Ahahahhaah
O sa kam qesh
Ku jan shal gjatet e forumit
Hecni ktu shpejt te mbledhim ca informacione


Un kam nje problem me qafen. Se di pse por eshte gjoja e par qe shof... po sme pelqeu snuk 😂🤸‍♀️
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Leku sot ka zevendesuar kembet e shkurtera, te mesme, pak me te mesme, te gjata, jo bash bash te gjaga.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Leku sot ka zevendesuar kembet e shkurtera, te mesme, pak me te mesme, te gjata, jo bash bash te gjaga.
Po cke mo cke
Sa te fiksuar pas lekut
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po perse ju djeg? Nese nuk vlen per ju, skeni perse kerceni lool. Une flas "in general". Kjo vlen per shumicen sot. Cila vajze shikon kembet sipas ketii studimi qesharak, kur sheh vilen e veturen luksoze, etj.?

Ne mund te flasim deri nmengjes por, ky eshte realiteti.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Po perse ju djeg? Nese nuk vlen per ju, skeni perse kerceni lool. Une flas "in general". Kjo vlen per shumicen sot. Cila vajze shikon kembet sipas ketii studimi qesharak, kur sheh vilen e veturen luksoze, etj.?

Ne mund te flasim deri nmengjes por, ky eshte realiteti.
Une ia shoh psh.
A eshte ne karroce invalidi apo ecen me kembet e veta?
Se mos i ka bere vilat me leket e asistences sociale 😋
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une ia shoh psh.
A eshte ne karroce invalidi apo ecen me kembet e veta?
Se mos i ka bere vilat me leket e asistences sociale 😋
Po eci me kembet e veta, kembet tamam si ne artikull po ne fytyre besharet hesapi, thua e zgjedh?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Te jap syte e mi i thuhet kesaj pune 😋

Pertej shakave..ste dija aq siperfaqesor
Nese seshte i bukur dmth nuk e zgjedh?
Mahhh🤔
Pertej shakave e kisha qysh ne start. Per ta kuptuar me mire, cila eshte pergjigja juaj ne lidhje me kete studim, a pajtoheni apo jo? Pastaj mund tdalim npika tjera po patet deshire muhabet e jo chit chat apo humor se mund ta bejme edhe ashtu se forumit i ka hup moti lezeti i temave serioze
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Pertej shakave e kisha qysh ne start. Per ta kuptuar me mire, cila eshte pergjigja juaj ne lidhje me kete studim, a pajtoheni apo jo? Pastaj mund tdalim npika tjera po patet deshire muhabet e jo chit chat apo humor se mund ta bejme edhe ashtu se forumit i ka hup moti lezeti i temave serioze
Po ti ke nje pikeshikim,une nje tjeter
Dhe une po te pyes.
I bie qe po dialogojme sepse muhabet sjell muhabetin
Apo te jemi linear 😋
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nuk u pergjigje
Pajtohesh me studimin apo jo :d?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po meqe jemi tek shijet,studimi flet per shijen e femrave thote. Tani, une nuk po tpyes per shijet e tua personale, por pyes a ja ka qellu studimi apo jo?
Mendoj se nuk duhet tjerrë muhabetin edhe aq hollë, por mundet nje Po ose Jo 😁
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Po perse ju djeg? Nese nuk vlen per ju, skeni perse kerceni lool. Une flas "in general". Kjo vlen per shumicen sot. Cila vajze shikon kembet sipas ketii studimi qesharak, kur sheh vilen e veturen luksoze, etj.?

Ne mund te flasim deri nmengjes por, ky eshte realiteti.
Un kam ngrit krahet dhe komet ahahahah
E din se ku mund ti . . . Ato lek?
Rradhe se pari nje mashkull duhet te di te tregohet i sjellshem dhe te respektoj femren qe ka perball.
Pse sipas teje disa femra sakrifikojne familjen dhe punojn me cdo kusht?
Per indipendence ekonomike qe mos te ndihen ne siklet per te blere dhe sikur nje pic per veten e tyre... dhe sidomos me dal nga ky mentalitet i kalbur qe vetem femra ndjek lekun.
Ka kush ndjek lekun
Kush jep bthen per nje nenshtetesi te huaj... ehu lover 🙃
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Higjenen te vije era pasterti jo zhul dhe autoritetin jo si aktor portokallie dmth do vleresoja une.
Ahahahaa ik se ma shpife
Mu kujtu njoni ne autobuz qe mu ngjit dhe sdi si ta pershkruaj eren e gojes
Doja me vdek
Mpyti a isha mir... po po i thash jam ne tension se kam provim sot hahah
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Un kam ngrit krahet dhe komet ahahahah
E din se ku mund ti . . . Ato lek?
Rradhe se pari nje mashkull duhet te di te tregohet i sjellshem dhe te respektoj femren qe ka perball.
Pse sipas teje disa femra sakrifikojne familjen dhe punojn me cdo kusht?
Per indipendence ekonomike qe mos te ndihen ne siklet per te blere dhe sikur nje pic per veten e tyre... dhe sidomos me dal nga ky mentalitet i kalbur qe vetem femra ndjek lekun.
Ka kush ndjek lekun
Kush jep bthen per nje nenshtetesi te huaj... ehu lover 🙃
Shiqo, thash qe mund te flasim deri nmengjes dhe prap ti ke krijuar bindjen tende bazuar ne faktet e tua, une timen.

Sot gjendja ekonomike luan rol tmadh ne zgjedhjen e partnerit. Te rralle jane ata njerez qe ndjekin thenjen e vjeter, edhe nkolibë, mjafton vec me pase dashuri.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Sa here duhet ta them?
Po ndiqja biseden tende
Pse patjeter e ke te ndjekesh biseden time?
Artikulli flet per ju, jo per Loverin lool. Ne vetem kycemi dhe japim mendimet tona, qofshin te drejta apo te gabuara. Ju jeni ato te cilat duhet te pergjigjeni me mire, se a ja ka qelluar artikulli apo ja ka huq :d
 
Top