• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Detaji që femrat pëlqejnë më shumë tek meshkujt

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Pse patjeter e ke te ndjekesh biseden time?
Artikulli flet per ju, jo per Loverin lool. Ne vetem kycemi dhe japim mendimet tona, qofshin te drejta apo te gabuara. Ju jeni ato te cilat duhet te pergjigjeni me mire, se a ja ka qelluar artikulli apo ja ka huq :d
Pikerisht. Edhe dialogohet me shkrim :)
Se spo kuptoj cka te gabuar ketu
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me ty e kryva @Nicktjeter, u pergjigje qe artikulli sja ka qellu per ty. Mund tshohim mendimet e te tjereve, flm
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po perse ju djeg? Nese nuk vlen per ju, skeni perse kerceni lool. Une flas "in general". Kjo vlen per shumicen sot. Cila vajze shikon kembet sipas ketii studimi qesharak, kur sheh vilen e veturen luksoze, etj.?

Ne mund te flasim deri nmengjes por, ky eshte realiteti.
Ti ke shum te drejte
Pak rendesi kush e pranon e kush jo
Kur stomaku eshte Bosh dashuria dhe kembet e tij te gjata behen te Padukshme :p
Une per vete e pranoj dua te jete pothuajse i barabarte me mua te ket nje shkolle apo nje zanat nese une bej dy pune ai ti bej 3 lool
Pastaj I shofim cfare mase duhet ti mar kostumin lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Femer jam, po sinqerisht hyra ne teme vec me zbulu ca u pelqen femrave lol

Une kur u dashurova ne rini, s'mbaj mend te kem pelqy asgje ne fizik. lol dhe po t'me pyesje ma pershkruaj nuk dija as ca ngjyre sysh kishte lol

zgjodha njeriun me pak fjale :D kur me thonin njerezit ke mar alamet cuni, u ftillova. Prit iher thash, ta fiksoj fizikun mire lol lol
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Femer jam, po sinqerisht hyra ne teme vec me zbulu ca u pelqen femrave lol

Une kur u dashurova ne rini, s'mbaj mend te kem pelqy asgje ne fizik. lol dhe po t'me pyesje ma pershkruaj nuk dija as ca ngjyre sysh kishte lol

zgjodha njeriun me pak fjale :D kur me thonin njerezit ke mar alamet cuni, u ftillova. Prit iher thash, ta fiksoj fizikun mire lol lol
Yyyy Soul pa endrra fare,turp.Gjithmone enderroja te merrja burre te krishtere,kjonishte gjithe endrra dhe ajo qe kerkoja une te princi i kalter🤣🤣🤣 qe nuk ndodhi se per tjeter gje,hic ,po hic ama se mendoja😛🤣🤣🤣 (pervec se te ishte nje njeri i mire dhe punetor)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Femer jam, po sinqerisht hyra ne teme vec me zbulu ca u pelqen femrave lol

Une kur u dashurova ne rini, s'mbaj mend te kem pelqy asgje ne fizik. lol dhe po t'me pyesje ma pershkruaj nuk dija as ca ngjyre sysh kishte lol

zgjodha njeriun me pak fjale :D kur me thonin njerezit ke mar alamet cuni, u ftil
lova. Prit iher thash, ta fiksoj fizikun mire lol lol
Sa modeste🤣
 

Tomka

Anëtar i ri
Yyyy Soul pa endrra fare,turp.Gjithmone enderroja te merrja burre te krishtere,kjonishte gjithe endrra dhe ajo qe kerkoja une te princi i kalter🤣🤣🤣 qe nuk ndodhi se per tjeter gje,hic ,po hic ama se mendoja😛🤣🤣🤣 (pervec se te ishte nje njeri i mire dhe punetor)
Cfare endrrash t'merzitcme 😛
Ne nuk enderrojme princesha fare, por vetem cica me maje dhe vithe te ngrejtme 😂😂
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Yyyy Soul pa endrra fare,turp.Gjithmone enderroja te merrja burre te krishtere,kjonishte gjithe endrra dhe ajo qe kerkoja une te princi i kalter🤣🤣🤣 qe nuk ndodhi se per tjeter gje,hic ,po hic ama se mendoja😛🤣🤣🤣 (pervec se te ishte nje njeri i mire dhe punetor)
he mos u tall lol
Tani qe te lexova ty,mu kujtua dhe qe e vetmja gje qe kam pas enderru ose e kisha kriter absolut vertet ishte: Te ishte musliman i mire dhe praktikant! 😅
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Cfare endrrash t'merzitcme 😛
Ne nuk enderrojme princesha fare, por vetem cica me maje dhe vithe te ngrejtme 😂😂
Frenat cun,ce pate kete.
Keto sjane endrra mor,jane deshira momenti
 
Top