• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhe zjarri djeg🔥

Egzistojne njerez te mire
Por un nuk jam nga ato.

Egzistojne njerez te bute dhe qe me nje prekje te sherojne cdo dhimbje,
Por un nuk kam lindur e till.

Egzistojne njerez qe me nje buzeqeshje dhe heshtje i japin fund cdo konflikti pa u qelbur,
Por nuk po flas per veten time.

Sepse une kam lindur zjarr dhe si e tille di mire si te jap ngrohtesi shpirtetore dhe te te mbroj nga ditet e ftohta. Mund te ndricoj rruget ne netet me te errta dhe te mbroj ne beteje me armikun.
Eshte dicka qe me vjen e natyrshme dhe me ben te ndihem mire.

Ama ke provuar ti afrohesh zjarrit me shume sec duhet?
A ke provuar ta ngacmosh apo te tentosh ta dominosh? Mjafton nje hap i gabuar dhe te percellon pa meshire.
Imagjino tani per nje cast cfare katastrofi nese provon ta shuash.
Do te marri cdo gje duke filluar nga frymarja dhe furishem do shkatarroj cfare i del perpara deri sa te shuhet trishtueshem... ashtu ne vetmine me totale.

031aa03a91d81f621479cf1e92839898.jpg

Ashtu jam une.

Cohem cdo mjes me deshire per te dhene sa me shume dhe ne ket menyre dominoj dhe furine e saj;
Ndonjehere detyrohem te deformoj realitetin dhe ti jap ngjyra te panjohuara me bindjen se bota eshte plot njerez qe kan nevoj per ngrohtesi.
Por dihet, heret a vone do vi momenti qe do shperthej dhe at'here "si salvi chi può".

 

Fly

Larguar
Me kujtohet kur isha i ri fringo e hyja ne chat,
Nje nga menyrat per ti bere qefin nje femre ishte:

Tregoj qe eshte e bute, e embel, e zgjuar... Me pas futi ca doza te forta te tipit: karakter i forte, pervelues, e shkathet, i behej qefi e thoshte "ua po ti nga me njeh".
Kur dilje date te dilte ai burr :p

Un asnjehere skomentoj ne poste te tilla, just saying :D
 
Me kujtohet kur isha i ri fringo e hyja ne chat,
Nje nga menyrat per ti bere qefin nje femre ishte:

Tregoj qe eshte e bute, e embel, e zgjuar... Me pas futi ca doza te forta te tipit: karakter i forte, pervelues, e shkathet, i behej qefi e thoshte "ua po ti nga me njeh".
Kur dilje date te dilte ai burr :p

Un asnjehere skomentoj ne poste te tilla, just saying :D

Ku burrnia ktuuuuu lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
@DeliriumMind ti je energjia e furishme dhe pozitive ,e ngjyrave plot kontrast te jetes.
Mos ndrysho ,shpirtra te tille te bukur i duhen njerzimit.
Thyejn barrjerat dhe jetojne ne ajrin e lirise shpirterore.

Sa per vete jam shenja e tokes.
Eshte fakt qe e dua shume detin dhe qiellin,por sic dhe i perkas tokes,i adhuroj duke u mbeshtetur fort mbi aromen e dheut te lagesht.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Me kujtohet kur isha i ri fringo e hyja ne chat,
Nje nga menyrat per ti bere qefin nje femre ishte:

Tregoj qe eshte e bute, e embel, e zgjuar... Me pas futi ca doza te forta te tipit: karakter i forte, pervelues, e shkathet, i behej qefi e thoshte "ua po ti nga me njeh".
Kur dilje date te dilte ai burr :p

Un asnjehere skomentoj ne poste te tilla, just saying :D
Tash do i kesh fituar patjeter keto veti,se vjen robi duke u plakur!? Ahahahah
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Une jam uj .i qete qe rrjell ne rrjellen e vet.dhe dallge kur furtuna me prek shpirtin
 
Private conversations
Help Users
    Top