• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhunohet nga burri, gruaja vdes në mes të Tiranës

Hera

Βιβλίο φάγος
[h=1]Dhunohet nga burri, gruaja vdes në mes të Tiranës[/h]
Një grua 51-vjeçare humbi jetën në spital në Tiranë per shkak të dhunës sistematike që bashkëshorti ushtronte ndaj saj.

Viktima me inicialet A.Gj ishte dhunuar nga burri i saj, dhe pas sherrit kishte dalë jashtë, ku kishte humbur ndjenjat në rrugën “Margarita Tutulani’.

Kalimtarët e rastësishëm i erdhën të parët në ndihmë duke njoftuar policinë dhe ambulancën, ngjarje kjo e ndodhur më 23 mars.

Mjekët kanë konstatuar hematoma në trupin e 41-vjeçares.

Dy ditë më pas, më datë 25, gruaja ndërroi jetë në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza, ku thuhet se ka pësuar atak kardiak. Vdekja e saj është vlerësuar si aksidentale.

Ndaj bashkëshortit të saj 54-vjeçar me inicialet I.Gj ka nisur hetimi për akuzën e dhunës psikologjike dhe fizike ndaj gruas.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Te mjeruarit ne tru.
Po kur do kuptohet qe femra nuk eshte mushke qe shilohet e rrahet.
Dhe per keto te fundit te fusin burg ,se kafsha ndalohet me ligj te keqtrajtohet,pa le njeriu.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Mjere ajo qe iku se ai me nje avukat ebme leke pak do rrin ne burg e prape do beje te njejtat
 
Top