• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhurata e fundit qe more apo bere..?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
një bllok shenimesh. :)) me lule qershie siper.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Dhurata qe kam marre. Parfumi im i preferuar
20191025_162703.jpg
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
echo show 5.. love it
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
një portofol Piero Guidi.
 

Frank

Kansas City Shuffle.
është per kompesim dhe rrumbullakosje te shumes ,po ku merr vesh ti🤣🤣🤣🤣
Dmth ka blere dicka 28 pound dhe e ka rrumbullakosur me 2 pound-eshin e Nokia-s se aq bejne kta tani. Prape qenka kput m'tajare. lol
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Top