• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dhurata ime për ty..

Titulli: Dhurata ime për ty..

zgjidhni goca...


ketu ka per te gjithe... ;)


o cuna... i keni ne dispozicion ... minimumi cajin dhe veren do iu servirin ma merr mendja :p
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nicktjeter....qe te na tregoje akoma me shume per Zhaklin! :)

il_570xN.376606093_qaa0.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ishte keshtu filloi LS

Avash avash u be keshtu

Ne sfondin e kesaj muzike

Dhe per gjitha te tjerat nje babagjysh bujar qe te sjelle sa me sh dhurata
te shijshme dhe ne listen tuaj te dhuratave :D


Nese jo jam ketu per te plotesuar deshirat qe keni lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Dhurata ime për ty..

sh e lezetshme tema.

Kam shume dhurata, por si fillim do sjell nje flamur te bardhe per te gjithe ne menyre qe shkoi si shkoi viti ama ne fund mbizoteron PAQJA!...:)
Uroj te keni patur nje vit te mbare dhe me mire ju shkofte tjetri!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

PEr zemren teme ..Soul...:))Sepse atje ku je ti nuk ben ftohet,,ndaj keto pershtaten me ritmet e kohes se ngrohet,, :kiss :kiss
Keto per fat e mbaresi..:))..:kiss ..kur ta doj zemra jote
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Gloom,..:))

 

bella

Anëtar i Nderuar

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

hunde2.jpg @Akull ..te dhuroj nje qen Ps. te jesh e sigurte qe do te jete teper besnik :)
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kjo eshte vetem e jotja ReNdEx...ta gezosh !!!!:topi: P.S : Mos qaj me per topat! :topi:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per antarin e nderuar e te respektuar,,Z.Kitrra..:)

 

cent

...Lontano
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Bella Mqs laptopi aktual ste punon mire


Per NeVertiti


Per Endrra


Per Zinna


Per Chika
 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Dhurata ime për ty..

1355120280859.jpgRruges jan dhuratat banu gati se erdhen :zemer:
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Dhurata ime për ty..

a ka naj send per mue ! ?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per mikun tim,,Ergon..:))Per Cent..:))Cent i ke me te drejt kthimi,,pos s'te beri numeri..:p

Per Rendex..:)Per Dying_Poet..:))

 

cent

...Lontano
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per miken time kreta flakita

 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ja mire se na erdhet,..;p;p

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Dhurata ime për ty..

Meq eshte fundviti dhe keni shume pune thashe tu beje gocave nje dhurate.

largea_housemen1353414252.jpg

STOP, shfrytezimit te punetoreve jashte pershkrimit te detyrave te punes!!!!!!!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Adon meqe eshte dimer..e jan tamam per kete stin :D

Per akullin nje kapse per floket e saj bjonde...

 

cent

...Lontano
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kjo dhurat esht per Arfellina.Ta gezosh mikesha ime

 

SunLiGhT

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ Ʒ
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Chika (shtrigen time :p qe me ka marre shum malli :( :kis)
Kto per Orkidean (uroj te te pelqejne se ti je pak me naze :p :puthje:)


 
Redaktimi i fundit:

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Dhurata ime për ty..

Arfenilla - flm shum 2 libra shum te qmushem.

Bella : flm shum edhe nje pare qorapa ben ? :p haha
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kam zbuluar se udhetimet jane nje pjese e vogel qe te japin sh kenaqesi ne jete.
-Never
-Kitrra dhe aleksus per qetesine malet qe duan , ne Kine.
-Per Zizin e Vloren e saj.
-Per Sky Zelanda e re
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Gloom..uroj te pelqej,,eshte marka..Dior..:)te cilen e adhuroj personalishtPs;O Gloom shif me pepara tek postimet,se te kam pas bere dhoro dhe nje pal kepuc mi...hahahaha..:)..
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Dhurata ime për ty..

Kjo eshte vetem e jotja ReNdEx...ta gezosh !!!!:topi: P.S : Mos qaj me per topat! :topi:

Shum faleminderit tani sqaj me jo me kte dhurat qe me bere :D kisss :)
 

orkidea

θαλασσα
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Sunlight....77045_379856348771034_948072673_n_large.jpg409557_187306614703184_1490442111_n_large.jpg
............:tvb:.........
 
Redaktimi i fundit:
Top