• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dilema nr.4

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
FB_IMG_1597914730410.jpg
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Pastaj kshu prej emocioneve lol
E ke provu naiher ti ate dhimbje?
Sepse un i kam perdor gjithmon takat e nalta dhe te siguroj qe te dhemb shpirti lol
Nje here kam shpetuar mire sepse ishte ftoht dhe bora e shkrire kishte zan akull.
Shyqyr rash me byth 🤣🤣🤣🤣🤣 cik pet e kisha sumen une... dhe ajo me duhej
 

Desa

Temet Nosce
Nuk kemi kot epitetin gjinia e bukur 😁
 
Private conversations
Help Users
    Top