• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dilni dot nga dhoma?:D

Liza

Anëtar i Respektuar
edhe tri :S ku me i gjet :S LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
dil dhe qe ketu luci

Code:
http://www.fasco-csc.com/works/viridian/index_e.php
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
ti moj ske leje te hysh ketu para se te dalesh nga dhoma e 1! kthehu mbrapc!
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
kjo dhoma ta cpif se nuk shkon aty ku do ti...rrotullohet si ti doje qejfi!
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
kjo dhoma ta cpif se nuk shkon aty ku do ti...rrotullohet si ti doje qejfi!

Shum e vertet sepse une nuk po e gje ate qelsin qe thojne keto poshte perdes LOL LOL LOL
 

Liza

Anëtar i Respektuar
sweet vallain spo muna me i gjet ne ate dhom me
 

Ghost

Anëtar i Nderuar

Ghost

Anëtar i Nderuar
dy fotografi mbajtes fotografie ca letra te shkruara kinezisht disa te shkarravitura kuti me hirin e trupit te djegur te njeriut disa i harrova e disa nuk po di si ti them :S...
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Nje Pije e kishin len ne frigorifer ..... edhe nje marker diku :S
 

Lela_Dr

Donatorë
Po celsin me hap ate ditarin e ka gjet kush???
 

Lela_Dr

Donatorë
Une kam gjetur 12 sende, nje kanace, 5 germa kineze, nje kuti cd, 2 fotografi (femer, mashkull) ne si bateri blu, nje si leter te bardhe qe ishte dhe tek loja tjeter, dhe nje si tip leter me njolle te zeze.
Po s'po i jap dum si ti bashkoj.
Ai libri duhet te kete ndonje celes.
Pastaj jane ato 2 filxhanet qe njeri po te klikosh me shkopin qe ka prane tingellon.

Booooooooooooooohhhh Help
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E kam perfunduar kete loje me heret.
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Spuno linku :( arsyja ne drejtim te paditur pa len gjurm :p
 

Lela_Dr

Donatorë

Lela_Dr

Donatorë
Hajde na tregoni icik ca duhet te bejme me pas qe del ai ylli tek kercimtari.
Se ju a fshiva temen fare LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

NnnnnN

OutLaw
tek linku me poshte
Code:
http://www.momchill.com/crimson_room.swf
do te gjeni nje loje te till: ne nje dhome duhet te zbuloni 12 objekte te cilat te kombinuara do tju ndimojne te dilni nga ajo dhome....


une deri tani kam gjetur vetem 9 objekte...te shikojme ju sa te shkathet jeni...

Ehh.. kam kryer ket loj
per ata qe mberijne te fundi,,, kodi qe duhet jipet esht 1994
 

Lela_Dr

Donatorë
Ca kodi thua ti re....po ato sendet qe gjetem ne nga ti vejme pastaj :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Lela me duket se ska dal asnjeri nga dhoma se asnjeri spo thote si dilet LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

Lela_Dr

Donatorë
Vallai edhe une kshu mendoj :D
O Luci hajde iher na e trego stilin tat LOL LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vallai edhe une kshu mendoj :D
O Luci hajde iher na e trego stilin tat LOL LOL

Te dali ai burre qe ka dal LOL LOL LOL LOL LOL ose grua :Dej o Lela turp...ca stilesh flet se ti tregoje une LOL LOL
 

Lela_Dr

Donatorë
Po ja pra ky Luci dje kishte dale nga dhoma, po se si ka dale nje zot e di LOL
 
Private conversations
Help Users
    Top