• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Disa gjera qe nuk i dini per mua

Baboon

Be a voice not an echo.
Hajt ta pijme i teke pra pa na u myll lokali 🤣
Screenshot_20200906-181820~2.png
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Zgjedhjet jane ne prill mer pastaj na fillon sezoni plazhit prap oho pasha pllaq plluq ke deti lool
Po pikërisht prandaj thashë të pim naj gjo të fortë që t'na zej gjumi deri në maj pas zgjedhjeve dmth.

P.S mos pi mi aq shpejt se nuk e myllin tashi 😜🤣🤣
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
jane shume gjera..jo disa..keshtu qe duhet shume volum shkrimor per ti pasqyruar
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
@Amara_La_Negra për ty ❤️

- kam qenë flokëkuqe (më shumë ngjyrë bakri) afër 7 vite rrjeshtë.

- kam marë vendin e parë në ‘Maskenball’ (teatër mimik) në moshën 14 vjeçare në një ekskurzion në Prçanj (Mal i Zi), në rolin e mashkullit pijanec 🤦‍♀️

- kam qenë nxitësja e ikjeve nga ora e mësimit (hodha uj në koftor duke e mbuluar dhomën e mësimit me tym) 🤣

- vizitova arsimtarët e shkollës fillore pas 15 vitesh.

- jam përjashtuar nga shkolla e mesme për një muaj dhe kërcënuar me burgim për arsye ‘nacionalizmi’ (detajet jo njëherë)

- mbusha zyrën e personelit shëndetësor (vendi i punës) me elemente kuq e zi (filxhani i kafes, veshja nën uniformë, portofoli, stilolapsi, background i pc,....vetëm se njëra kolege (daneze) më shau shqiponjën 😡

- gjuhën shqipe (shkrim) përveç shkollës fillore dhe një vit në shkollë të mesme e kam mësuar (ende mësoj) nëpër forume virtuale (falenderim i veçantë për të gjithë).

- shoqet/koleget më të mira i kam pas sërbe (njërën ende e kam) e tjetrën greke (që nuk e di si do reagoja po të vinte në pyetje mbrojtja e mëmëdheut)

- ‘princi në kalë të bardhë’ për mua ka qenë ‘njeriu i thjeshtë në kalë të zi’

Mendoj se jan mjaft për moment 🤗😘
Ndersa mua do me duhen 28 vite jete te tjera tju tregoj bemat e mia qe kam bere dhe bej .Jo se jane x flamur dhe gjuhen shqipe por me shume mhb au iu si keç nga shqiperia e mesme ,jugore dhe greece.
Ps : gangstere skam qene se me bente rreshtore plaku ne shpi por kam lindur me mbidoze adrenaline 🤪😁 😂
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jau hanksha eshte npergjithesi, nese jau han shumices :p

Kshtu shprehmi kosovarqe lol
 
Private conversations
Help Users
    Top