• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dita e Ashures: Fëmijët masakrojnë veten me shpata

Arfenilla

Themelues i Forumit
Këto imazhe shokuese tregojnë se si djemtë myslimanë masakrojnë veten me shpata si pjesë e një rituali në Ditën e Ashures.
اdo vit, myslimanë në mbarë botën përkujtojnë Betejën e Qerbelasë, duke lënduar veten.
Kjo ditë përkujtohet edhe nga bektashinjtë shqiptarë.b expres
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Dita e Ashures: Fëmijët masakrojnë veten me shpata

Po kjo tema ca ka per t'u sjelle ktu? Apo me na hap barkun.....
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Dita e Ashures: Fëmijët masakrojnë veten me shpata

Po kjo tema ca ka per t'u sjelle ktu? Apo me na hap barkun.....
Po eshte rit i tyre.... ata nuk e ndin dhembjen keshtu me ka then ni mike ,,, per ne eshte vertet e rend vetem per te par me sy,po per ta eshte sh normale madje me knaqesi tha e bejm.
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Dita e Ashures: Fëmijët masakrojnë veten me shpata

??????????????.

Une them ta heqesh fare si teme!
 
Top