• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te (1)

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
dua te di nese ka dicka qe urreni ke gjinia tjeter ?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Kur mendojne se jane ne gjendje ti japin makines ......
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Me duket sikur ke perdorur nje term te fort "urrej" nuk kam pse te urrej nje vajze per faktin e thjeshte qe nuk me eshte shume simpatike, apo nuk me pelqen sjellja e saj, mendimi, e folura e saj...etj

Urrejtja eshte shume personale..vajze
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Dicka???Ka shume ne fakt,por spo e quaj urrejtje,me shume inat...Po e zbusim pak ''tonin''..Kam inat kur flasim me fjale te ''bukura''(lexojne shume romane ose shohin telenovela),sme pelqen arroganca qe perdorin ndonjehere,ose ironia ofenduese,duan te dalin gjithmone me te zgjuarit(egoja e tyre mashkullore)..Ne fakt ka prap por si fillim...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Me duket sikur ke perdorur nje term te fort "urrej" nuk kam pse te urrej nje vajze per faktin e thjeshte qe nuk me eshte shume simpatike, apo nuk me pelqen sjellja e saj, mendimi, e folura e saj...etj

Urrejtja eshte shume personale..vajze
Nje mendim paskemi per konceptin urrejtje..
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Edhe une jam dakord me diku diku, per fjalen "urrej",besoj qe me e pershtatcme do ishte "mospelqim"...
Ca sme pelqen tek nje mashkull?
- te jete tradhetar ( gje e ulet qe tregon karakterin e njeriut)
- te jet alkoolik ( te pik pa mase, sa te behet rumbull-kumbull, mos di me si e ka emrin)
- mungesa edukates ( e ketu ne rradhe te pare hyne respekti ndaj femres, ska gje me te shpifur se sa nje mashkull qe ngrine doren mbi nje femer, dhe sme pelqejne meshkujt qe jane me mendimin qe jane superior femres).
 

MasteR

I'm offline
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Indiferencen.....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Indiferencen.....
E the me mire se kaq as une se thosha dot

Dhe me e keqja eshte ajo e qellimshme :(
 

MasteR

I'm offline
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Mir qe e plotesove se e paskam harruar une ajo e qellimshmja me shume :S :)
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Mendjemadhesin .
Edhe xhelozin e tepruar .
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Egoismin!!
Tradhetine!!
 

stv2008

Anëtar i ri
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

se kan pordh prej budallaqeje (kuptohet jo te gjitha ,por shumica)
 

AjSi

...
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Kur mbejn si interesanta..edhe kujt...mua qe kam shpik interesantizmin lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Indiferescen!! kur duan ta bejen se sjan te gjitha njesoj :)
Mashtrimin!!
Dhe fjalorin nuk mund ta shof dot nje femer kur fillon e shan si cun
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

ate qe urrej me shume ke nje djal eshte genjeshtra omg i hate , kur me shesin pordhe pff un skam ku te shpie te miat do degjoj te tuat :p , keto tani per tani
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Nuk urrej por ama ne piken e fundit te mos pelqimit.
Ata qe jane shume muskoloz dhekane pjesen e gjoksin sikur te jene femer uee sa skandal kushedi te beje gara me ndonje goce edhe do ia kalojne LOL

Ndersa kshu nuk urrej te gjithe kane difekte edhe une shume.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Ne mendje po me vjen krenaria qe kane meshkujt....gjithmone arrijne te prishin marredhenien qe kane me nje femer vetem se nuk e ulin hunden kollaj kur jane ne faj, gje qe s'me pelqen.
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Femra nuk eshte bere per ta URRYER
mgjth ka disa femra qe te vjen turp te permendesh qe jane FEMRA
 

DeliriumMind

One way or another 💫
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

jam femer dhe urrej me teper femrat se sa meshkujt ... per to ska fund lista LOL
 
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Ashtu sic tha ajsi, kur bejne rolin e interesantiti ose mendjemadhit..kur perdorin fjalor banal ose fjalor ruge, nuk i duroj dot...Nejse edhe kur bejne thashetheme si ato grat e keqia..edhe kur jane xheloza te tepruar edhe edhe...yy edhe shume gjera :D
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Mqs Deliza hapi thesin nga lart,une po e hap nga poshte
Kur te dergojne sms dhe do tua kthesh brenda 3 secondave
kur flet ne cel dhe do te harxhojne oferten brenda 5 minutave
kur te shohin me nje kolege pune tek po pi nje kafe ne orar pushimi,fillojne KUR,PSE,SI,KU,ME KE,CFARE,KUSH,ME CFARE,QYSH etj etj mos vazhdojme
Kur bejne interesanten kur nje cun i do vertet dhe keto sheshin fasule se do qe ti vij nga pas
kur flasin me shoqet per nje cun dhe per cdo qime qe ka ai ne trup
Kur pijne cigare vetem e vetem per tu dukur
kur kane blere nje pale taka te reja dhe ecin me slow motion vetem e vetem te bejne zhurme te te bien ne sy
po doni kam prape ( kuptohet jo te gjitha jane njesoj )
 

DeliriumMind

One way or another 💫
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

urrej meshkujt qe rrin 1 or ne banjo tu u rregullu
ato qe tundin sumen me teper se un kur ecin
tekanjoset ne ushqim
ato din vetem te llapin dhe ZERO fakte
ato qe din vetem te flasin dhe nuk din te degjojne
ato qe shesin pordh me makinen e re
ato qe mbajn breket perjashta duke na treguar sumen
ato qe bojne si inteligjente kur jan injorant
ato qe bojne si ujqer te uritur kur shofin nje shal te gjat ose gjoks te bukur
ato qe ndajne femrat me shoket
ato qe bojne foto cdo sekond te jetes tyre per ti publikuar ne fb
uuu se desh harrova : tgjith ato qe kan vetem muskuj dhe qe bojne bodybilding
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

....xhelozine e tepruar nuk e duroj dote......
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

urrej meshkujt qe rrin 1 or ne banjo tu u rregullu
ato qe tundin sumen me teper se un kur ecin
tekanjoset ne ushqim
ato din vetem te llapin dhe ZERO fakte
ato qe din vetem te flasin dhe nuk din te degjojne
ato qe shesin pordh me makinen e re
ato qe mbajn breket perjashta duke na treguar sumen
ato qe bojne si inteligjente kur jan injorant
ato qe bojne si ujqer te uritur kur shofin nje shal te gjat ose gjoks te bukur
ato qe ndajne femrat me shoket
ato qe bojne foto cdo sekond te jetes tyre per ti publikuar ne fb
uuu se desh harrova : tgjith ato qe kan vetem muskuj dhe qe bojne bodybilding
Kte foton qe ke vene............. e di qe jemi ne demokraci...me fal se dhe jasht teme se po them dicka qe sme pelqen per seksin e njejte dhe jo te kundert....po sinqerisht fotoja ma neverit...

[me fal po se shmang dot te mos jem e drejtperdrejte ne kte rast....gjithsesi like postimin tend..]
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me

urrej meshkujt qe rrin 1 or ne banjo tu u rregullu
ato qe tundin sumen me teper se un kur ecin
tekanjoset ne ushqim
ato din vetem te llapin dhe ZERO fakte
ato qe din vetem te flasin dhe nuk din te degjojne
ato qe shesin pordh me makinen e re
ato qe mbajn breket perjashta duke na treguar sumen
ato qe bojne si inteligjente kur jan injorant
ato qe bojne si ujqer te uritur kur shofin nje shal te gjat ose gjoks te bukur
ato qe ndajne femrat me shoket
ato qe bojne foto cdo sekond te jetes tyre per ti publikuar ne fb
uuu se desh harrova : tgjith ato qe kan vetem muskuj dhe qe bojne bodybilding
Moj po ka ndonje gje qe te pelqen ty se nuk po e marr vesh une
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Une nuk i urrej femrat, pasi te gjitha keto qe keni radhitur juve te gjithe me larte, e bejne nje femer apo nje mashkull njerezor.

Kush nuk ka nga nje nga keto veset me larte, te me godasi me gure i/e para/i.


Peace&Love Goca LOL
 
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Ironine dhe ata qe kerkojne te ''shmangen nga vetvetja'' .......duke mos pranuar thjeshtesin...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

....xhelozine e tepruar nuk e duroj dote......

Kjo ne fakt vlen per te dy sekset,askush se duron..
Ne nje mashkull nuk duroj kur flet me duar e me kembe,perpiqet te te mbushe mendjen dhe kur per cdo gje nxjerr justifikime edhe pse e din qe nuk ecin....
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

...ndonjehere intolerancen per te pasur te drejte me cdo kusht.....
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Urrej te nje mashkull 1- kur flet shum e s'mabron me .. por ne fund s'ka then asgje te hajrit... 2- kur jan ne makin e ndezin muziken deri ne fund 3- kur vishen me ato rrobat e gjera 4- kur u ven epitetin "k...." nje femre nqs ka pas me shum se nje te dashur 5- kur jan me te dashurat e shikojne femrat e tjera 6-kur bisedojne me njeri-tjetrin edhe numerojne sa dashnore kan pas 7-kur rrin pa qethur 8-kur jan ne makina edhe krekosen .. sikur a thu kan hip ne "Ferrari" dhe asnjeher nuk shikojn drejt ..por majtas e djathtas ... e shum shum te tjera qe skam koh ti shkruj :D
 
Top