• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te (1)

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

urrej meshkujt qe rrin 1 or ne banjo tu u rregullu
ato qe tundin sumen me teper se un kur ecin
tekanjoset ne ushqim
ato din vetem te llapin dhe ZERO fakte
ato qe din vetem te flasin dhe nuk din te degjojne
ato qe shesin pordh me makinen e re
ato qe mbajn breket perjashta duke na treguar sumen
ato qe bojne si inteligjente kur jan injorant
ato qe bojne si ujqer te uritur kur shofin nje shal te gjat ose gjoks te bukur
ato qe ndajne femrat me shoket
ato qe bojne foto cdo sekond te jetes tyre per ti publikuar ne fb
uuu se desh harrova : tgjith ato qe kan vetem muskuj dhe qe bojne bodybilding
nice picture...like it...dhe mund ti lexoj plot qef postimet e tua...

urrej Genjeshtrat...si hops dot...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Me vjen keq ta them por urrej femrat qe arrijn te anullohen per nje mashkull....femrat e dobta!

Tek meshkujt hmmmmm lista eshte e gjate :p por me shum prepotencen e tyre te tepruar dhe superbien e tyre....Mgjth jan meshkuj keshtu qe skemi cbejn nuk ndryshon dot natyra e tyre :p :p
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

me shkaterojne nevrat keta meshkujt qe jan me nje femer e shikojne nje tjeter o zot i hate
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

me shkaterojne nevrat keta meshkujt qe jan me nje femer e shikojne nje tjeter o zot i hate
Sduhet te shikojne e te behen qorr?
 
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

me shkaterojne nevrat keta meshkujt qe jan me nje femer e shikojne nje tjeter o zot i hate
kete s'e kam bezdi... perkundrazi kur ka ndonje femer simpatike, seksi, e normale qe tjetri do reagoje, se perndryshe do mendoja qe i ka neuronet mangut...
pres momentin kur ndodh e shkrihem gazit...
kjo eshte dicka normale... ndodh... po thjesht gjesti me duket sh argetues :)
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Femrat me dy Ftyra....!
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Sduhet te shikojne e te behen qorr?
te te ket ty e zem ne krah e te thote per nje tjeter qe kalon sa e mir je o shpirt lol jo un do ja heq syte
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

kete s'e kam bezdi... perkundrazi kur ka ndonje femer simpatike, seksi, e normale qe tjetri do reagoje, se perndryshe do mendoja qe i ka neuronet mangut...
pres momentin kur ndodh e shkrihem gazit...
kjo eshte dicka normale... ndodh... po thjesht gjesti me duket sh argetues :)

mua vallai sme duket hic argetues ne syt e te dashures te ti te loz me nje tjeter e quhaj mos respekt ke shoqerusja e ti
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

te te ket ty e zem ne krah e te thote per nje tjeter qe kalon sa e mir je o shpirt lol jo un do ja heq syte
Ahaaa sepse diku sec lexova se ska gje sikur te flirtoje(i dashuri im) me nje tj tani hmmm......
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Femrat qe mundohen ta luajne rrolin e mashkullit ne shume aspekte. Kjo me ra ndermend per momentin :p
 
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

mua vallai sme duket hic argetues ne syt e te dashures te ti te loz me nje tjeter e quhaj mos respekt ke shoqerusja e ti
nuk e kam ne kuptimin qe te luaje me te me sy, apo t'i flasi, te ngacmohen, e gjera te tilla...
e kisha ne kuptimin qe sheh dike kur kalon, apo qe bie ne sy...
se as e ve ne dyshim qe s'mund te rri me dike qe i fluturon mendja dege me dege...
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Ajo qe urrej une me shume te 1 femer eshte Amatorizmi qe ndjek kur vendos ti shmanget dickaje ose te genjeje....Me acaron menyra e te genjyerit te tyre.Kur 1 femer arrin te me genjeje dhe arrin ta beje bukur atehere bravo i qofte :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Ajo qe urrej une me shume te 1 femer eshte Amatorizmi qe ndjek kur vendos ti shmanget dickaje ose te genjeje....Me acaron menyra e te genjyerit te tyre.Kur 1 femer arrin te me genjeje dhe arrin ta beje bukur atehere bravo i qofte :)
Ti mire e ke....Por aman dihet qe femra eshte me e djallezuar se nje mashkull :p ....shpesh mashkulli eshte naiv, ai mashtron, genjen vertet por por rralle ja hedh nje femre me keto genjeshtra :p...Ne fakt nje femer i kupton levizjet e nje mashkulli por ajo ben sikur nuk e kupton LOL...........Prandaj un kete gje them qe se pelqej te 1 femer, faktin qe ajo mbyll nje sy e nje vesh.....Tek meshkujt ne kete aspekt urrej ose me mire me vjen keq :p qe ata skuptojn dhe bejn te njejtat gabime LOL
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume teTi mire e ke....Por aman dihet qe femra eshte me e djallezuar se nje mashkull :p ....shpesh mashkulli eshte naiv, ai mashtron, genjen vertet por por rralle ja hedh nje femre me keto genjeshtra :p...Ne fakt nje femer i kupton levizjet e nje mashkulli por ajo ben sikur nuk e kupton LOL...........Prandaj un kete gje them qe se pelqej te 1 femer, faktin qe ajo mbyll nje sy e nje vesh.....Tek meshkujt ne kete aspekt urrej ose me mire me vjen keq :p qe ata skuptojn dhe bejn te njejtat gabime LOL
Nuk po flisja ne pergjithsi rreth meshkujve apo femrave se atehere do u hapte 1 debat mjaft i gjere dhe pa fund...Me shume po flisja per veten...Dmth me mua ndodh e kunderta e asaj qe thua ti per meshkujt :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Nuk po flisja ne pergjithsi rreth meshkujve apo femrave se atehere do u hapte 1 debat mjaft i gjere dhe pa fund...Me shume po flisja per veten...Dmth me mua ndodh e kunderta e asaj qe thua ti per meshkujt :)
Po e kuptova qe po flisje per veten.....Por e kapa si tem per te shprehur nje mendim te pergjithshem :)

Mire un nuk te njoh ty personalisht....Por por mendoj se di pse por nga eksperienca jo vetem imja por edhe ato qe kam pare :)....Mendoj se mashkulli sado i zgjuar te jet, sado i djallezuar te jet......Femra e kupton menjehere karakterin e vlereson dhe ne pergjithsi shumica e femrave arrijn ta "manipulojn" (per mire apo per keq) nje mashkull :)

p.s Megjithate mos dalim nga tema me shume....se un devijova pak. :p
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Te vetmen pergjigje qe mund te jap ne menyre qe mos ta zgjas me dhe mos te dalim me shume jashte teme eshte se Femra Ben Goditje Posht Brezit....
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

hahahah ....E meritoni :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

hahahah ....E meritoni :p
E meritojem ne bela po se dini qe e lini gjysmak tjetrin e mini pa femij se nje goditje juaja tek lulet ka raste rezulton dhe fatale LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Cfare mund ti "urresh" nje mashkulli perderi sa eshte veper e nje femre..:p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Cfare mund ti "urresh" nje mashkulli perderi sa eshte veper e nje femre..:p
Gabojme edhe ne Neve ;) ....
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Urrej hipokrizine
 

Marla

VIP
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Shemtine (te shpirtit dhe fizikut).
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Pe: Titulli: Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni

Moj po ka ndonje gje qe te pelqen ty se nuk po e marr vesh une
Natyrisht qe po
-sinqeritet ne maximum dihet e para te njohjes per cfare do lloj gjeje te jet, jo vetem qe vlersoj sinqeritetin por edhe guximin... kuptoj qe ai person nuk ka frik te thot si jan gjerat dhe nuk ben lojra qe ti mcefi,
-karakterin e fort, sepse nje lidhje ku femres i thuhet cdo her PO per mos tja prish kurr qefin eshte lidhje e destinuar te marri fund per mu sepse un te shkel me kemb,
-adhuroj meshkujt qe din te flasin dhe cfare flasin, qe din te pranojne gabimet e tyre dhe skan frik ta thone, qe din se kur duhet cik embelsi dhe kur te jen me te eger...
lista mund te jet e pafund se cfare pelqej te nje mashkull... se perndrryshe do isha less :pps: urrej meshkujt qe pranojne qe femra ti vej litar ne fyt dhe akoma i shkojne pas -.-"
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

-mendjemadhesine e tepruar!
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Femrat mendjelehta !
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Mos! MOs postoni tek tema urrejtjesh se do na prishet forumi prap :p...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pe: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te

Eigentlich, gibt es verschiedene Meinungen darüber
 

Aver

VIP
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

I urrej servilat, pavaresisht gjinise.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

E ate (1) modifikojeni pak se duket sikur ka ven nje picke te rruajtur me stil
 
Top