• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shume te (1)

Kaqanikasja

Kaçanikasja
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Jo besnikerine dhe mendjemadhesine
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Kur beshtyjne nga njeri trotuar ne tjetrin ihaaaaaaaaaaaaaaa :mad:
Ah dhe gishtin ne hunde ubububububub
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

pse mi gjynah i kruhet sinoziti cke me ta :p
 

Jetmira

..........
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

mendjemadhesin dhe ato meshkuj qe ju duket vetja te bukur
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

ata se nuk han shqip fare.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Meshtujt qe s"kan stabilitet ne karakter,jan si lluce kepucesh.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Egon & Arrogancen - k'to dy gjera si duroj dot tek meshkujt.
 

DeliriumMind

One way or another 💫
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Un ofendohem shpejt kshu qe cdo gje qe bejn un e urrej lol
Urrej kur kan frik te perballen me nje femer dhe ti thon te verteten
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

arrogancen, tradhetine dhe injorancen tij....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Djema cfar urreni me shume te (1) vajze ndersa ju vajza cfare urreni me shum

Mburravecët. Frikacakët. Te pistet. Ata qe bejne te fortin, kur ne te vertete jane qulla. Ata qe ca thone sot, se thon neser, me i llaf s'jane stabel. E kshu, s'po e zgjas me, se po u karikova neser mbaroj :p
 

Ledia

Antare 👣👣👣👣👣
jo besnikerine . kur tallen me besimin qe i ke afru. kur degjon lart e poshte fjalet qe vec ai i di. nuk urrej por ndjej neveri
 
Top