• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Pe: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pata lexuar : Cifti ideal eshte nje femer me nje te kaluar dhe nje mashkull me nje te ardhme...Sa e besoni kete gje dhe si e kuptoni??


Personalisht tek mua ska kuptim dhe as nuk ndikon...Nga momenti qe je me nje person duhet te te pranoje me te mirart e te keqiajt qe ke ashtu sic e ke pranuar dhe ti..Dhe gjat rrugetimit te jetes e ndertojem te ardhmen te dy...
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

A ndikoheni shume ne pergjithesi nga mendimet e shokeve/familjes ?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

E mo kam nje pytje serjoze..

Ia keni nje te dashur ka kohe, nje nate ngrene pa ngrene groshe veshi e hunda te degjone nje perrrrtttt
Si do e prisnit, cf do benit?
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

E mo kam nje pytje serjoze..

Ia keni nje te dashur ka kohe, nje nate ngrene pa ngrene groshe veshi e hunda te degjone nje perrrrtttt
Si do e prisnit, cf do benit?
Do mendoja që e ka stomakun e dobët,dhe që është fryrë nga gazrat :p
ا'duhet të mendosh?Edhe femrat janë njerëzore dhe nuk ke ç'bën.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

A ndikoheni shume ne pergjithesi nga mendimet e shokeve/familjes ?

Nga shoket e vertete po, por rralle ndodhe. Jam une vet personalisht ai qe vendosi ne fund.

E mo kam nje pytje serjoze..

Ia keni nje te dashur ka kohe, nje nate ngrene pa ngrene groshe veshi e hunda te degjone nje perrrrtttt
Si do e prisnit, cf do benit?

T'befte mire, i kisha thene !
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Pe: Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Ndryshon e dashura nga dashnorja jo me ajo qe po pyet ty qe ka ndryshim dhe shume madje

Ky eshte ndryshimi ?
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cila eshte preferenca juaj dhe pse , bjondet , brunet apo kok kuqet ?
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cila eshte preferenca juaj dhe pse , bjondet , brunet apo kok kuqet ?
Në tërheqje fizike nuk mendoj se mund ti japësh një përgjigje pse-së.Personalisht kam pëlqyer brunet.Por nëse më duhet të zgjedh do të zgjidhja bjonde me lëkurë të bronxtë (bojë gruri) dhe me sy jeshilë.Pra bjonde natyrale,se tani të gjitha bëheni bjonde ju ,madje edhe kokë portokalli .Kurse për atë që po aludon ti PiNky them se të gjithë njerëzit janë të ndryshëm,dhe mënyra se si e ndjejnë ***in nuk ka të bëjë me ngjyrën,janë mite kokëkuqet apo bjondet e nxehta apo qejfllesha,ka edhe brune që ja kalojnë gjithë bjondeve sëbashku :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dmth. po flasim per preferenca qe per mua jane vetem ceshtje fizike dhe jo shpirtrore. Bukuria eshte tipar plotesues, por them se ngjyrat nuk kane ndonje rendesi te madhe. Ne ceshtje fizike ka rendesi per mua te kete floke te gjata (i kam pike te dobet ) dhe ca nishane jo dosido por te vendosura ne pika kyce. Te tjerat preferenca fizike kane rendesi ti pershtat me shpirtin dhe brendesin e saj qe gjithsesi duhet te jete rrezatues dhe premtues. ::cool::
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cila eshte preferenca juaj dhe pse , bjondet , brunet apo kok kuqet ?

Brunet jane nr 1 ! Kur s'ka te tille, ben edhe bionde. Eventualisht, nje leshkuqe :p
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

p.s pikerisht bera ket pytje jo ne lidhje me fazaden e jashtme qe paraqeset ngjyra. por karakteri i origjinaleve . bjondet jan te embla te thjeshta te kenaqura deri diku jo shume kerkuese . brunet jan natyre eksotike te hedhura pak pyjore hund perpjeta egoiste dhe shume kerkuese ndersa kok kuqet jan shartim te cmendura te paqendryshme mazokiste ku rafsha mos u vrafsha. :p :p :p kjo ishte ideja e pytjes
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Kur jeni duke kryer maredhenie ju pelqen te flisni me partneren shthuret apo rini i heshtur derisa mbaron?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Kur jeni duke kryer maredhenie ju pelqen te flisni me partneren shthuret apo rini i heshtur derisa mbaron?

LOOOL, qenke zhytur thelle ne keto mendime moj goce :p Perse s'martohesh lol

Sdq, te heshtesh edhe ne ate lezet, i bie qe vetem njeri po kenaqet, kurse tjetri po i bie fyellit :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Kur jeni duke kryer maredhenie ju pelqen te flisni me partneren shthuret apo rini i heshtur derisa mbaron?

Flas gjithmone....shthuret apo jo varet nga situata...po banalizime te pergjithshme jo dhe aq :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

ok po i fus nje te fshime pra se na u preken djemt.....u ka dal cip e re mesa duket :p


postimet e fundit jasht teme u fshin ..flm le ti permbahemi temes :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Pyetje per djemt ;)


Papritur duke qen jasht me shoket, ju bie zilja e telefonit nje zile vetem :)...e shikoni se eshte vajza qe ju pelqeni ose e dashura juaj......kaq :p ????
 
A

Alltini

Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Floket te jen origjinale eshte gjeja me e rendesishme deri ketu,,pastaj ka boj qe pershtatet me te gjitha stinet,,
personalisht un preferoj nje partnere qe sdo me linte te ngrihem,,e urrej ftoftesine te femrat..
dhe me ka ndodhur disa her qe per nje moment ti kem dhuruar dikujt nje filxhan zjarr,,dhe te ma ket kthyer me nje kove uje,,sa her me kan vrar dhe fikur ne kte mynyre,,sdo te doja ti kujtoj,

per momentin te dua per te gjitha,,dhe ndihem i sigurte me ty,,nese ke edhe ti te njejtin mendim,,skam pse te behem merak.
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Kam edhe nje pytje tj...

A lodheni kur iu bejne sh pytje :p

Jo , se sjua vari fort pyetjeve tuaja ketu :p hahah
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Kur jeni duke kryer maredhenie ju pelqen te flisni me partneren shthuret apo rini i heshtur derisa mbaron?

Me me pelqen te kendoj, psh: "..moj e mira qe shkon me lope, a shkon vetem a me shoke..."..:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

thojn se mashkulli shkon pas nje femer qe i ngjan nene's tyre?

Cili budalle paska thene keshtu :p
 

AppleCrisp

Anëtar i ri
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Cili budalle paska thene keshtu :p

E kan studiuar ne Amerik.Ne radio e kam degjuar lol Si me shpjegu pershembull mashkulli attracted ndaj nje femer qe esht si nana vet por ma e dite tash spo baj hajgare, seriozisht e kam lol :)
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Djemte Ju Pergjigjen Pyetjeve Tuaja

Dua te di: Kur eshte 1 mashkull i sinqerte ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top