• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Do dilnit per kafe..me anetarin siper...:)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Struga larg veq e shqyrtoj mundesine, ama jo me ja lshu rrugen :p
Po me myt pergjigje
 

Vajza

Staf në FV.AL
Eeee mo na bo naze tani o djal
Un nuk kafshoj mos ki frik
Gjith ky djal si pelivan ka frik nga nje cop njeriu 1 .50 :emoji_joy: :emoji_joy:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo ti skafshon veq pickon
A eshte hala sindikallno andej nstrug qe festohej haha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top