• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Donald Trump: Që Nga 4 Nëntori Nuk Do Dëgjoni Më Të Flitet Për Covidin

1603957210245.png


Presidenti amerikan, Donald Trump, po vijon ashpër fushatën për zgjedhjet e 3 nëntorit. Në një fjalim së fundmi, ai është shprehur se e vetmja gjë që diskuton kundërshtari i tij, është kovidi.

Por Amerika, tha Trump, ia ka dalë mjaft mirë të menaxhojë pandeminë.

‘Gjithçka që dëgjoj tani, ka të bëjë vetëm me koronavirusin. E kanë zgjatur kaq shumë këtë temë’, u shpreh Trump. ‘Nuk mund të flitet për asgjë tjetër vetëm kovid, kovid, kovid kudo. Por nga 4 nëntori, nuk do të dëgjojmë më të flitet për këtë virus. Kovid, të lutem mos shko të votosh’, tha Trump.
Standard.al
 
Last edited by a moderator:
Ky eshte bipolar.

Normal sdo me degju me se e ka udhezu Bill Gates mjaft se mbarova pune shit vaksinen tani dhe i ndajme bashke.
 
Sot Trump doli me nje lajm qe ekonomia amerikane mbas hapjes ka pas nje rritje prej 33%.

Ky mund tkete shume te kqija por sistemin kapitalist nuk e kupton askush me mire se ai.
 
Trump eshte keshtjella e vetme dhe e fundit qe i ben balle plandemise.

Mund te jete budalla, i krisur, maskilist apo ku di une.. Por do te mbahet mend si presidenti i vetem qe nuk filloi asnje lufte dhe qe luftoi covid1984 me te gjitha forcat.
 
Mire e ka, s'do degjome me shume sec kemi degjuar sepse 90% jane fake news. Do i jepet rendesia e nje gripi dhe kaq.
 
Para 3 ditesh Trump kishte akuzuar mjeket amerikane per manipulim vdekjesh nga covidi.
Sipas tij ne Gjermani nese nje pacient me kancer qe kishte vdekur edhe pse ishte infektuar me covid deklarohej si i vdekur nga kanceri ndersa ne USA e kunderta.
 
Private conversations
Help Users
    Top