• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Dream Team-i” kosovarë frikë për shumë kombëtare [VIDEO]

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои


Kosova do ta zhvillojë ndeshjen e parë zyrtare miqësore kundër Haitit me 5 mars në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë. Dëshira e shumë kosovarëve është që ti shohin me fanellën e Kosovës edhe “Yjet” që militojnë në top-klubet europiane, ku një video e hedhur në internet ngjallë emocione të jashtëzakonshme nëse një ditë emra si: Shaqiri, Xhaka, Januzaj, Behrami e të tjerë veshin fanellën e Kosovës. E bukur kjo ëndërr nëse bëhet realitet, e atëherë Kosova do të fuste frikën në palcë shumë kombëtareve europiane dhe botërore.Për më shumë shikojeni videon e lartë përmendur:


 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: “Dream Team-i” kosovarë frikë për shumë kombëtare [VIDEO]

Dream Team i shqiptareve te Kosoves ish kon numer nje ne Europe po une e du ate kombetare qe ma bon zemren me rreh shpejt qe ma nxeh gjakun e me bon huligan ne stadium....

mezi spo e pres 5 mars 2015 me u perbiru ne rredhoja dikund e me jav gerdit serbve futbollin.


Nese jonuzaj nuk vjen per kombetaren mas ketij shorti semeriton emrin shqiptar.
 
Top