• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

du aop se do boj namin

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: du aop se do boj namin

[01:12:47] -NickServ- Xhesica is 7,17D14aniela 7S14cript
-
[01:12:47] -NickServ- Time registered: Jan 14 17:56:40 2013 UTC
-
[01:12:47] -NickServ- Last seen time: Jan 14 18:17:09 2013 UTC
-
[01:12:47] -NickServ- Last quit message: Mirupafshim!


Kerkesa juaj nuk meret parasysh! Nuk plotesoni kriterin e frekuentimit 3 mujor. Pasi te mbushni 3 muaj regjistruar dhe te keni treguar interesin e duhur mund te aplikoni.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: du aop se do boj namin

Xhesica dhe pse se ke mush moshen akoma 3muj ta jap un aop ty,vetem nje gje mund ta dijme aje mashkull apo femer :p po ran dakort dhe sop tjeter mund te behesh dhe ti antare e stafit :)
 

Never

NoN.Puo.Piovere.Per.Sempr e
Titulli: du aop se do boj namin

Kontrolloheni per vez ket se maka cik ere :p
 
Top