• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dua Lipa: Puna ime para se të bëhesha këngëtare

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Dua Lipa: Puna ime para se të bëhesha këngëtareAjo është shndërruar në një nga artistet më të preferuara të industrisë muzikore por edhe për Dua Lipën fillimet nuk kanë qenë aspak të lehta.

Artistja me origjinë shqiptare, e cila jeton në Londër ka treguar se para se të niste karrierën e saj muzikore ajo ka punuar si shoqëruese e klientëve në një restorant meksikan.

“Kam punuar si shoqëruese e klientëve në një restorant meksikan, edhe pse nuk më pëlqente aspak ky lloj ushqimi”, ka thënë ajo.

“Të gjithë ishin të dehur dhe më ngacmonin gjatë gjithë kohës”, shprehet Lipa e cila shton se i duhet të qëndronte deri në 2 të natës dhe të ngrihej përsëri në 8 të mëngjesit.

“Kështu që vendosa se nuk do bëja këtë punë gjatë gjithë jetës sime dhe të qëndroja sa më larg këtyre profesioneve. Vendosa të bëja atë që unë dëshiroja”, tha ajo.

/ Top Channel
 
Top