• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dua te dish qe?!

Darius

La vita è bella...
...te kem ty @DeliriumMind eshte nje dhurate, nuk e di ne te meritoj por une luftoj qe te te meritoj, eshte nje dhurate qe çdo person do kishte fat po ta arrinte por qe e kam vetem une. 😘😘😘
 

Darius

La vita è bella...
@DeliriumMind dua te dish qe: ... nuk kishte dhurate me te bukur te te shihja mbreme duke fjetur zemer.
U gezova te ndieja frymemarrjen tende te qete dhe trupin tend qe ju jep forma çarçafeve te krevatit tone.
Gezohem te shtrija doren dhe te levizja floket qe perpiqen te mbulojne fytyren tende te embel.
Te te perkedhel me kujdes faqet me mollzat e gishtave ngadale qe te mos te te prish gjumin
Me pelqen te imagjionoj keta sy te thelle blu qe me dashuruan, dhe qe tani pushojne te kenaqur. 😘😘😘😘
.....dreken do e gjesh te pergatitur nga une sot, keshtuqe ke kohen te takosh shoqet e tua 😊😘
 

Hilarious

Buzeqeshja nuk simbolizon lumturi, simbolizon forc
Staf në FV.AL
@DeliriumMind dua te dish qe: ... nuk kishte dhurate me te bukur te te shihja mbreme duke fjetur zemer.
U gezova te ndieja frymemarrjen tende te qete dhe trupin tend qe ju jep forma çarçafeve te krevatit tone.
Gezohem te shtrije doren dhe te leviz floket qe perpiqen te mbulojne fytyren tende te embel.
Te te perkedhel me kujdes faqet me mollzat e gishtave ngadale qe te mos te te prish gjumin
Me pelqen te imagjionoj keta sy te thelle blu qe me dashuruan, dhe qe tani pushojne te kenaqur. 😘😘😘😘
.....dreken do e gjesh te pergatitur nga une sot, keshtuqe ke kohen te takosh shoqet e tua 😊😘
javen tjeter je me mua ... @Vajza me lexo dhe ma ploteso 😢
 

DeliriumMind

Paint it PINK.
@DeliriumMind dua te dish qe: ... nuk kishte dhurate me te bukur te te shihja mbreme duke fjetur zemer.
U gezova te ndieja frymemarrjen tende te qete dhe trupin tend qe ju jep forma çarçafeve te krevatit tone.
Gezohem te shtrija doren dhe te levizja floket qe perpiqen te mbulojne fytyren tende te embel.
Te te perkedhel me kujdes faqet me mollzat e gishtave ngadale qe te mos te te prish gjumin
Me pelqen te imagjionoj keta sy te thelle blu qe me dashuruan, dhe qe tani pushojne te kenaqur. 😘😘😘😘
.....dreken do e gjesh te pergatitur nga une sot, keshtuqe ke kohen te takosh shoqet e tua 😊😘
😍
Me fal qe dola aq heret sot ne mengjes... por me thirren ne pun dhe smund te refuzoja sado qe do kisha preferuar te pinim bashk tpakten nje kafe 😔
Sot ne dark me premto qe do shkojm te shohim yjet 😍
3GFlwDbX6bebS.gif
 

DeliriumMind

Paint it PINK.
E une mendoja qe nuk ma kalon kush si doktor zemrash 😂🤣
Ty po te zbulojme tashi Dm 🥰
@Lauri duhet te dish qe une faktikisht jam me shum per xheste romantike/surpriza se sa fjale 😊
Sidomos kur personi tjeter me intereson, arri te bej te pamunduren. Se kshu me fjale skuqem dhe prekem direkt un 😂 pyte pyte cik ate shokun tat qe ftova te festa se sa bukur i kam terheq qurrat gjat celebrimit 😂😂😂😂
 

Lauri

Anunnak
@Lauri duhet te dish qe une faktikisht jam me shum per xheste romantike/surpriza se sa fjale 😊
Sidomos kur personi tjeter me intereson, arri te bej te pamunduren. Se kshu me fjale skuqem dhe prekem direkt un 😂 pyte pyte cik ate shokun tat qe ftova te festa se sa bukur i kam terheq qurrat gjat celebrimit 😂😂😂😂
Mbaje afer mikun tim @Darius kete jave, se kush e di kur te takon nje here tjeter 😉
Ishalla nuk bohesh gruja ime se nuk ta them dot asnje fjale te ksi soj 😜
Miqesia mes nesh ka kaluar linjen e sentimenteve 🙂. virtuale eee. 😉
se po ma rrasin prap si ndjenja reale 🙈
 
Top