• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Durimi!

Jetmira

..........
"I duruari,i fituari"_ka thene nje fjale e urte popullore.
Sa eshte forca e durimit te ju?
Deri kur mund te jeni te durueshem?Cili eshte kulmi i durimit per ju?
A eshte virtyt durimi apo dobesi?

(Ndonjeher durimi tepert te ben dem).
Nese ti hesht nuk flet,ose te hakmerresh njerezit ta marrin per dobsi.
Un personalisht jam e duruar,por kur sban ma uj pilafi(sic thot populli) a ke guxim me mdal para.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Durimi eshte veti e njerzve qe nuk rrembehen lehte nga gjendjet emotive dhe emocionale.
Por durimi duhet te kete forme dhe llogjike te paster.
Me nje idiot apo situat idiote ske pse ma pas durim.
Thjesht e injorn,aq.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nese e kthejme durimin ne materie qe kapet me dore, del çekiç (Jakup Asipi)
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Durimi!

Varet, aty ku eshte e rendesishme kam shume Durim, aty ku nuk luan rendesi, s'kam fare..... Por ne pergjithesi jam e qete, dhe nuk i le prb e mia ne doren e te tjereve , kshuqe edhe sikur ta humbas, nuk me prish shume pune thelle e thelle....
Vetem durimin qe se njifte kjo lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Durim plot kam. Rruga per te arrit disa gjera ne jete eshte e gjate dhe e nderlikuar kshu qe duhet durim te vin gjerat si duhet,
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
"Iluzioni është gjysma e sëmundjes, qetësia është gjysma e ilaçit. Durimi është hapi i parë drejt shërimit"

(Avicena)

91757849_10216723856960198_7991840763736489984_n.jpg
 
Top