• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dyqani i Bashkshorteve

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Në New York është hapur një dyqan i ri ku femrat mund të shikojnë pastaj të blejne bashkshort.
Në hyrje të dyqanit janë të shkruara udhëzimet paraprake.
1)Mund të bësh visitë vetëm një herë
2)Ka gjashtë kate dhe karakteristikat e bashkshortit rriten me ngjitjen
3)Mund të zgjedhësh cilin të duash në kat ose të ngjitesh në katin me siper.
4)Nuk mund të kthehesh në katin e mëposhtëm.


Një femër vendosi të hyj në dyqanin ku zgjidhen bashkshortat.
Në hyrje të katit 1° parë shkruhej " këto burra kanë punë".
Femra vendos të ngjitet në katin e mësipërm.
Në katin e 2° shkruhej " këto burra kanë punë dhe duajn fëmijët".
Femra vendos të ngjitet në katin e mësipërm.
Në katin e 3° shkruhej "këto burra kanë punë duajn fëmijët dhe janë shumë të bukur".
Wow mendoi femra por ndjevi të ngjitet me siper.
Në katin e 4° shkruhej " këto burra kanë punë duajn fëmijët janë tmerrsisht të bukur dhe të ndimojnë në punët shtëpiake".
E pabesueshme mendon femra e vështirë të rezistoj. Por ajo ngjitet akoma.
Në katin e 5° shkruhej " këto burra kanë punë duajn fëmijët janë tmerrsisht të bukur të ndihmojnë në punët shtëpiake dhe janë romantik".
Femrës po i joshej të zgjidhte një por diçka nga brendësia e saj i tha të ngjitej në katin e fundit.
Në katin e 6° shkruhej " je vizituesi
n° 31.456.012 i këtij kati, këtu nuk ka burra, ky kat është vetëm për të demonstruar sesa është e pamujtur
te kënaqësh një femër.
Faleminderit për vizitën në dyqanin tone.


Përballë këtij dyqani është hapur një dyqan tjetër i njëjte por për bashkëshorte.
Në katin e 1° ka femra që duajn të bëjnë vetëm sex.
Në katin e 2° ka femra që duajn të bëjnë vetëm sex dhe nuk te merzizin shumë.
Katet nga 3-shi deri në te 6-shtin
NUK JANË VIZITUAR KURRË.
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Old but gold.
 
Top