• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

E nxjerrin të rejat, pse jo edhe plakat (Foto)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
E nxjerrin të rejat, pse jo edhe plakat (Foto)Susan Sarandon e ka bërë shumë të qartë se është krenare të tregojë trupin e saj dhe aktorja 69-vjeçare është një nga personazhet e famshme që shfaqet në reklamën e Marc Jacobs.

Një foto e publikuar të martën nga stilisti tregon veteranen me një veshje me dekolte shumë të hapur, duke treguar se nuk ka çfarë t’i ketë zili të rejave.

Sarandon u nderua nga revista prestigjioze e modës “Glamour” në fillim të këtij muaji me çmimin e frymëzimit.

“Unë frymëzohem nga gratë. Askush nuk është aq i angazhuar sa ato për të bërë disa gjëra njëherësh. Ne thjesht duhet të rreshtim së shqetësuari për të qenë perfekte e të gjejmë kënaqësinë tek ajo që bëjmë”, deklaronte Sarandon.

/ Top Channel
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: E nxjerrin të rejat, pse jo edhe plakat (Foto)

Brv susan ... ashtu te keqen bej te kuptojne keto te rinjte qe cdo moshe ka bukurin e saj (pa te marr shembull) e cdo rrudhe tregon kohen e jetuar... stop lifting. . E kirurgjise...stop edhe esibizionizmit.
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: E nxjerrin të rejat, pse jo edhe plakat (Foto)

As 50 vjet sduket,,,,ska ndryshuar shume,,,vetem ndonje rrudhe tek tuk
 
Top